Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok, ha a nagy...

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.


A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.


Ti szóvá tennétek?


2014. dec. 23. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
92%

akkor akadna ki csak ha farmer nélkül bugyiban menne a hölgy :D


én nem érzem rosszul magam ha kilógok a sorból...sokkal rosszabbul érzem magam ha nem vagyok önmagam , vagy hazugságot mutatok a külvilágnak...

2014. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy nem nagyestélyis bál, minek kiöltözni? Mi is hétköznapi cuccban vagyunk, persze nem abban, amiben otthon döglünk mackónadrág, hanem farmer és egy felső. Nem kell ezt túlragozni.
2014. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
94%

Azért elgondolkodtam, hogy minden évben mennek a gyerekek a házastársakkal és az unokákkal: a házastársaknak nincs apja és anyja, az unokáknak másik nagyapja-nagyanyja, aki szintén velük töltené a Szentestét? Vagy csak külön a gyerekek a kis családjukkal töltenék és elég lenne nekik másnap átmenni a kérdezőékhez?


Én tuti kiakadnék ha minden évben anyósnál kéne feszengenem puccparádéban.

2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
92%
Nekem farmerből van egy kosztümöm, akkor te kidobnál? :D
2014. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
93%
Sikerült az ebéd vagy tájfun söpört végig a farmer miatt?
2014. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim válasza:
89%
Az ember csak abban érzi jól magát ami neki tetszik. És nem kell túl ünnepiesre venni az öltözéket nem az a lényege.
2014. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas a hozzáállásod. Mi a baj a farmerral? Én is abba voltam ma. Most komolyan, ez nem kamu kérdés? Vannak emberek akik ilyeneken hisztiznek? Ennyire nyomorultak? Ha én lennék a fiad barátnője, és szóvá tennéd, én kiröhögnélek, hogy ilyeneken pattogsz.(Nem, nem vagyok egy toplis, igénytelen lány, de egy családi ebéden mi a francért kéne koktélruhában üldögélni?)
2014. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
90%
Engem az zavarna, ha ingben és ünneplőben kellene végig ülnöm egy számomra amúgy is kellemetlen karácsonyi ebédet.
2014. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
62%

:D én is farmeban voltam. Apósom mackónadrágban. Remekül elbeszélgettünk, nevetgéltünk. Pont jól éreztük magunkat :D


Ha mindenki sznobul kiöltözne és illedelmeskednénk az asztal mellett attól nekem nem lenne jobb karácsonyi hangulatom...

2014. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező hol van szerintetek?
2014. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!