Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.

A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.

Ti szóvá tennétek?

2014. dec. 23. 20:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7 8 9

akkor akadna ki csak ha farmer nélkül bugyiban menne a hölgy :D

én nem érzem rosszul magam ha kilógok a sorból...sokkal rosszabbul érzem magam ha nem vagyok önmagam , vagy hazugságot mutatok a külvilágnak...

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 71/84Időpont 2014. dec. 24. 13:46 Privát üzenet
Ez egy nem nagyestélyis bál, minek kiöltözni? Mi is hétköznapi cuccban vagyunk, persze nem abban, amiben otthon döglünk mackónadrág, hanem farmer és egy felső. Nem kell ezt túlragozni.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 72/84Időpont 2014. dec. 24. 14:33 Privát üzenet

Azért elgondolkodtam, hogy minden évben mennek a gyerekek a házastársakkal és az unokákkal: a házastársaknak nincs apja és anyja, az unokáknak másik nagyapja-nagyanyja, aki szintén velük töltené a Szentestét? Vagy csak külön a gyerekek a kis családjukkal töltenék és elég lenne nekik másnap átmenni a kérdezőékhez?

Én tuti kiakadnék ha minden évben anyósnál kéne feszengenem puccparádéban.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 73/84Időpont 2014. dec. 24. 14:40 Privát üzenet
Nekem farmerből van egy kosztümöm, akkor te kidobnál? :D

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 74/84Időpont 2014. dec. 24. 14:41 Privát üzenet
Sikerült az ebéd vagy tájfun söpört végig a farmer miatt?

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 75/84Időpont 2014. dec. 24. 15:35 Privát üzenet
Az ember csak abban érzi jól magát ami neki tetszik. És nem kell túl ünnepiesre venni az öltözéket nem az a lényege.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 76/84Időpont 2014. dec. 24. 22:23 Privát üzenet
Szánalmas a hozzáállásod. Mi a baj a farmerral? Én is abba voltam ma. Most komolyan, ez nem kamu kérdés? Vannak emberek akik ilyeneken hisztiznek? Ennyire nyomorultak? Ha én lennék a fiad barátnője, és szóvá tennéd, én kiröhögnélek, hogy ilyeneken pattogsz.(Nem, nem vagyok egy toplis, igénytelen lány, de egy családi ebéden mi a francért kéne koktélruhában üldögélni?)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 77/84Időpont 2014. dec. 24. 22:54 Privát üzenet
Engem az zavarna, ha ingben és ünneplőben kellene végig ülnöm egy számomra amúgy is kellemetlen karácsonyi ebédet.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 78/84Időpont 2014. dec. 25. 14:29 Privát üzenet

:D én is farmeban voltam. Apósom mackónadrágban. Remekül elbeszélgettünk, nevetgéltünk. Pont jól éreztük magunkat :D

Ha mindenki sznobul kiöltözne és illedelmeskednénk az asztal mellett attól nekem nem lenne jobb karácsonyi hangulatom...

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 79/84Időpont 2014. dec. 26. 17:25 Privát üzenet
Kérdező hol van szerintetek?

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 80/84Időpont 2014. dec. 26. 18:40 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?
Anya megfogta magat es elment. Ram fogta hogy elloptam a penzet. Kirakta a karacsonyi ajandekunkat az asztalra es elment. Most ez mi a szar?
Hogyan oldjuk így meg a karácsonyi láthatást és ajándékozást? Első közös karácsonyunk a párommal és a gyermekei is szeretnének nálunk lenni, de sajnos már most tudom, hogy csalódás lenne nekik.
Ti elmennétek karácsonyi céges bulira, ha nem vihetnétek a férjeteket/feleségeteket?
Csak szerintem gáz ilyet elvárni? (karácsonyi ajándék téma)
Túlreagálom? Karácsonyi ajándék, és én fizessek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!