Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok, ha a nagy...

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.


A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.


Ti szóvá tennétek?


2014. dec. 23. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg koszos,vagy büdös? Nem a ruha teszi az embert.Lehetsz Te ünneplőben ha a lelked gonosz...láss a külsőségek mögé!

"Ha a házamat fenyőágakkal, gyertyákkal, égőkkel és csilingelő harangocskákkal díszítem fel, de a családom felé nincs bennem szeretet, nem vagyok egyéb, mint díszlettervező."

Képmutató vagy ,miről is szól a karácsony? A kis Jézus a Hiltonba vagy istállóba született?

2014. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
90%

Nem szólnék semmit. Szerintem mindenki olyan öltözetben legyen, amiben jól érzi magát. Az jobb lenne, ha kirittyen, és az egész ottlét alatt feszengve érzi magát, és alig várja, hogy hazaérjen, és átöltözzön?

Tipikus generációs probléma. El kell tudni fogadni, hogy azért mert Neked fontos a karácsony, és megtiszteled a napot, másnak még nem kell, bőven elég, hogy tiszteletét teszi a karácsonyi ebéden.

2014. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
90%
Tudjátok kicsi a családom, de mi feltétel nélkul szeretjük egymást! Egy 0 %-os.
2014. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a farmer rendben van, de melegítőben ciki vendégségbe menni vagy abban lenni, ha jönnek vendégek.
2014. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
95%
szegény lány, előre sajnálom mindenért...nincs rosszabb egy álszent anyósnál
2014. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen kikelnék magamból, leborítanám a karácsonyi asztalt, üvöltöznék és elzavarnám őket. Szerintem ne foglalkozz vele. Neki lesz kellemetlen, hogy kilóg a sorból. Én se szeretek kiöltözni, de ha azt látom, hogy körülöttem mindenki ki van csípve, csak én nézek ki úgy, mint egy menekült, akkor elég rosszul érzem magam.
2014. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
73%

Én is farmerben leszek. Igaz nem világoskék, szaggatott és kőmosott változatban, hanem egy elegánsabb mélykék darabban. Ilyesmi, csak rozsdaszínű cérnával varrták össze:

[link]


Szerintem egy hasonló kivitelű farmer egy csinos felsővel, cipővel és kiegészítőkkel egyáltalán nem kelt igénytelen benyomást. Olyat is láttam, ami a szálak közt ezüstösen csillogott. De amúgy sem ez a lényeg karácsonykor, emiatt nem érdemes megrontani a viszonyt. Tiniként én is néha borzalmas szereléseket tudtam magamra aggatni, utólag fogom a fejem, ha a családi fényképeket nézegetjük :D A szalagavatómra képes voltam az ünneplőmhöz, csinos hajamhoz és sminkemhez kiboxolt katonai surranót húzni... Mára azért megjött az eszem.


Ha mégis laza öltözetben lesz, magától is kényelmetlenül fogja magát érezni, szükségtelen még meg is szólni érte. Majd legközelebb kiöltözik. A sógoroméknál is a kiöltözés a szokás, meg is jelent apum szülinapján öltönyben, mikor mi grilleztünk és bográcsoztunk farönkökön körbeülve a tüzet. Volt röhögés (nem gúnyosan!), kapott egy széldzsekit, meg egy párnát a feneke alá és kész. A húgom meg csinosan kiöltözve megy az ő szüleihez. Ennyi.


Kellemes ünnepeket kívánok!

2014. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem szokás semmi. Aki csinosan akar öltözni, az csinosan öltözik, aki nem, az nem. Mi mára várunk vendégeket, többnyire farmerban, a farmerban érkező vendégeinket. :) Gyerek nincs a családban, így még a földön csúszós játékra sem foghatjuk...

Annyira nem érdekel senkit, hogy ki mit húz fel, egyáltalán nem ez egy ünnep lényege. Szerintem egy családot nem azzal kell/lehet megtisztelni, hogy puccba vágom magam. Csinosan is lehetek tapló, igénytelen, mogorva köcsög és farmerban is lehetek kedves, aranyos, illemtudó csinos csaj. Ennyi.

2014. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
82%

En csak azt nem ertem, miert nem lehet csinos farmerban valaki? Ezeket az osszeallitasokat pl. semmikeppen nem neveznem menekult oltozetnek, igenytelennek, vagy apolatlannak, pedig egyik lany sincs koktelruhaban:

[link]


[link]

[link]

2014. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szólnék semmit. Nálunk mondjuk alapból nem szokás nagy kiöltözős vacsorát szervezni, összeül a közelebbi család valami kényelmesebb ruhában és vacsorázunk. Persze nem szakadt mackó foltos pólóval, hanem valami egyszerű kultúrált ruházat. Van akinél ez nagyobb felhajtás, de szerintem nem kéne hogy mindenkinek kötelező legyen kiöltözni, bőven elég egy tiszta normális ruha, legyen ápolt, és kész.
2014. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!