Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz? Rosszul...

Logisz kérdése:

Én vagyok a rossz? Rosszul látom a helyzetet? Költözzünk vagy ne?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt a párommal. Van két gyerekünk. Nem igazán jöttem ki az anyósommal, ezért elköltöztünk albérletbe. Akkor, ott kezdtünk rendbe jönni anyagilag. Dolgoztunk, a lányok oviba jártak. Idejét éreztük saját lakásnak. Az anyósom felajánlotta a házat (ami igazából már a fia nevén volt és lakatlan), hogy lakjunk ott, mert ő elköltözik. Kifizettük a tartozásait is. Nehezen, de belementem, mondván megbánjuk. Most visszajött hozzánk, szó nélkül, nem tudni meddig. Egy szobába neveljem fel a gyerekeimet, mert ő nem hajlandó eltartani magát? Költözni szeretnék, de ugye erre a házra sok pénzt és munkát fordítottunk. De belefáradtam, hogy mi fizetünk mindent. Nem érdemlünk meg egy külön házat? Nyugodt családi környezetet? Mit tegyünk?

2015. márc. 4. 10:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk, nem egyértelmű, hogy kié volt a ház eredetileg.

Kitől örökölte a két testvér?


Viszont két szobában élni úgy, hogy az egyikben a mama, a másikban egy négytagú család, nem embernek való.


Nem irigyellek, kérdező.

2015. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Megoldódott a helyzet?
2015. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!