Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felborult az életünk, mit...

Felborult az életünk, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Augusztus végén anyósjelölt megkapta azt a házat, amiben mi is élünk a párommal. Egészen október végéig csend volt, akkor viszont elkezdte szorgalmazni, hogy fizessünk az ittlakásért (mindenféle írásbeli megállapodás /szerződés nélkül), és kaptunk fizetésre felszólító levelet, miszerint ha november utolsó napjáig nem lesz a számláján a pénz, akkor bírósági pert varr a nyakunkba. Ezelőtt mindig mondogatta, ne aggódjak, szeret, nem fog kirakni, most (mivel épp nincs munkám az iskola mellett, eddig fizetgettem, de nem neki, hanem pl, elmentem a számlákat befizetni) ha november 30.-ig nem kaparok elő a föld alól is pénzt neki, akkor kirak. Az utcára kb, mert máshova nem tudok menni, és ha találok is munkát, úgy, hogy heti 3 napot tudok dolgozni, nem lesz meg az összeg. Anyukámhoz tudnék menni, de akkor annyi a tanulmányaimnak, értelemszerűen albérletre meg nincs pénzem, és nem tud senki segíteni. Tényleg csak az marad, hogy visszamegyek anyámhoz? Ott tényleg nem tudok tanulni, de dolgozni sem. Nem tudom, mihez kezdjek.


20L



2015. nov. 18. 11:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

A párod hol van ebben a történetben? Ezt miért egyedül kell megoldanod?

Én megértem anyóst, hogy nem akarja más felnőtt gyerekét eltartani. Miért tenné?

A párod hozzá tud járulni a költségekhez?

Te miért nem tanulsz levelezőn és amellett tudsz rendes munkát is vállalni. Ha ilyen rosszak az anyagi körülmények, akkor luxus a nappali tagozat.

2015. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%
talán ideje saját lábra állni nem mások jóindulatán élősködni.
2015. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
Pasid mit szól? Neki van munkája? Kié volt eddig a ház?
2015. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem. Csak Neked kell menni? Párod sem dolgozik, hogy nem telik albérletre? Ha nem, akkor eddig miből éltetek? Miért nem együtt léptek? Édesanyádnál mi a gond? Úgy értem miért nem tudsz ott sem tanulni, sem dolgozni? Sok az ismeretlen a kérdésedben ahhoz, hogy érdemben válaszolni lehessen.
2015. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Estin tanulok, de így is heti 3 nap a suli, mivel szakma. Amúgy engem nem kell eltartania, nem is lakik ebben a házban, lent lakik a határnál 250 km-re innen, és az összes ottani számláját is mi fizetjük, mert haszonhalmozó, van 6 db háza, és nekünk egy forintot nem segített, nem is tud, abbol a pénzből akar élni, amit tőlünk le akar húzni azzal a szöveggel, hogy a házra kell. Ja, csak nem erre a házra. A páromat nem érdekli a dolog, nem hozza lázba, hogy esetleg eltüntet az anyja, nem fog megvédeni.
2015. nov. 18. 11:40
 6/42 A kérdező kommentje:
Anyám pedig egy olyan kis faluban lakik, ahonnan se iskolába, se dolgozni nem tudok menni, mert a legutolsó busz este 7kor elmegy, és nem aludhatok a buszmegállóban télen. És kevés is a lehetőség nagyon.
2015. nov. 18. 11:41
 7/42 anonim válasza:
95%
Kollégiumi ellátást nem tudsz igényelni? A tnulás fontos, kár lenne félbe hagynod. A párod nem segít az anjával szemben? Valahogy az ő szerepe kimaradt a történetből.
2015. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Majd azért olvassátok el a kommentjeim, mielött ítélkeztek! Engem nem tartott el soha az a nő, és most sem!
2015. nov. 18. 11:42
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos koliba sem menni, mivel ugye esti tagozatos vagyok. :S
2015. nov. 18. 11:43
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor vagy vállalsz melót, vagy keresel egy másik pasit aki eltart.
2015. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!