Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felborult az életünk, mit...

Felborult az életünk, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Augusztus végén anyósjelölt megkapta azt a házat, amiben mi is élünk a párommal. Egészen október végéig csend volt, akkor viszont elkezdte szorgalmazni, hogy fizessünk az ittlakásért (mindenféle írásbeli megállapodás /szerződés nélkül), és kaptunk fizetésre felszólító levelet, miszerint ha november utolsó napjáig nem lesz a számláján a pénz, akkor bírósági pert varr a nyakunkba. Ezelőtt mindig mondogatta, ne aggódjak, szeret, nem fog kirakni, most (mivel épp nincs munkám az iskola mellett, eddig fizetgettem, de nem neki, hanem pl, elmentem a számlákat befizetni) ha november 30.-ig nem kaparok elő a föld alól is pénzt neki, akkor kirak. Az utcára kb, mert máshova nem tudok menni, és ha találok is munkát, úgy, hogy heti 3 napot tudok dolgozni, nem lesz meg az összeg. Anyukámhoz tudnék menni, de akkor annyi a tanulmányaimnak, értelemszerűen albérletre meg nincs pénzem, és nem tud senki segíteni. Tényleg csak az marad, hogy visszamegyek anyámhoz? Ott tényleg nem tudok tanulni, de dolgozni sem. Nem tudom, mihez kezdjek.


20L



2015. nov. 18. 11:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a fogyatékos mert nem értem ezt az egész történetet, zagyva az egész...
2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudjátok fizetni anyós házának számláit+a ti számláitokat, akkor simán elmehettek albérletbe is, az se drágább. Anyós számlái helyett lakbért fizetnétek, kb. ugyanannyi kiadás. És nem szólhatna bele semmibe így.
2015. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!