Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felborult az életünk, mit...

Felborult az életünk, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Augusztus végén anyósjelölt megkapta azt a házat, amiben mi is élünk a párommal. Egészen október végéig csend volt, akkor viszont elkezdte szorgalmazni, hogy fizessünk az ittlakásért (mindenféle írásbeli megállapodás /szerződés nélkül), és kaptunk fizetésre felszólító levelet, miszerint ha november utolsó napjáig nem lesz a számláján a pénz, akkor bírósági pert varr a nyakunkba. Ezelőtt mindig mondogatta, ne aggódjak, szeret, nem fog kirakni, most (mivel épp nincs munkám az iskola mellett, eddig fizetgettem, de nem neki, hanem pl, elmentem a számlákat befizetni) ha november 30.-ig nem kaparok elő a föld alól is pénzt neki, akkor kirak. Az utcára kb, mert máshova nem tudok menni, és ha találok is munkát, úgy, hogy heti 3 napot tudok dolgozni, nem lesz meg az összeg. Anyukámhoz tudnék menni, de akkor annyi a tanulmányaimnak, értelemszerűen albérletre meg nincs pénzem, és nem tud senki segíteni. Tényleg csak az marad, hogy visszamegyek anyámhoz? Ott tényleg nem tudok tanulni, de dolgozni sem. Nem tudom, mihez kezdjek.


20L



2015. nov. 18. 11:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: minden hivatalos levélről legyen másolatod, arról is, amit te küldesz. Postán küldd, tértivevénnyel. Pénzdolgokban nincs lazáskodás, bizalom, pláne ilyen emberrel.
2015. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
100%
Miért vagy ezzel az emberrel, ha leszarja, hogy vele, mellette vagy-e vagy sem, és nem védne meg, nem állna ki melletted? Erre is válaszolj, ha már a rágalmakra megtetted.
2015. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
62%

Én azt nem értem, hogy miért várod el, hogy ingyen lakhass az anyós házában?

A párod nem is lakik ott, akkor mire fel lennél ott? Vagy mi van? Nagyon zavaros ez az egész történet!!

2015. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
80%
Ja, de ott lakik veled a párod, csak annyira érthetetlen az egész, hogy alig lehet kihámozni a lényeget. Azért nem fizetnél, hogy ne tudja tönkre tenni a lányát? Hogy tenné tönkre????
2015. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%
Atyaég, én ebből semmit se értek. Párod nem dolgozik mert iskolába jár, te nem dolgozol, akkor miből éltek??? Anyósnak 6 lakása van és ti fizetitek azoknak a rezsijét amiben nem is laktok??? Ha nincs munkád miből fizeted?? Miért nem egy albérletet fizettél eddig??? Hol dolgoztál, mennyit kerestél??? Nagyon kamu szagúnak tűnik ez a történet....
2015. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
Munka nélkül is meglehet élni
2015. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
95%

miből fizetitek a rezsit ha egyikötöknek sincs munkája

én is kiraknálak mielött tartozást halmoztok fel

mielött oda babáztok

mért gondoltátok hogy más házában csak úgy ingyen lehet csövezni

2015. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nagyon el vagy tévedve. Normális ember, ameddig nem keres annyira jól, nyilván nem vállal gyereket, és ésszel szexel. Ez az egyik. A másik, hogy ismétlem, NEM TART EL MINKET, HANEM A 250 KM-RE LEVŐ HÁZA SZÁMLÁIT IS MI FIZETJÜK. MIVEL ANYÓS NEM AKAR ELMENNI DOLGOZNI. Na most, nekem ez az állapot 3 hete áll fenn, s mivel szakmát tanulok jelenleg, gyakorlatra is kell járnom, meg minden, ezzel nem lehet összeegyeztetni egy teljes munkaidős állást. Utolsó előtti, a lányát úgy akarja tönkretenni, hogy elintézi hogy tobbet Sehol ne tudjon munkát vállalni, + inkasszót tesz a fizetésére, hogy pénze se maradjon. Ezek után, mint aki jól végezte dolgát, magával viszi a határhoz az apját, elveszi a 180 ezres nyugdíját, és éli boldogan az életét, megmondta párszor, hogy ez a terv.
2015. nov. 18. 22:01
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyósjelölted maga az ördög, de akkor miért laksz a házában? Olyan nagyon önálló vagy, téged nem kell eltartani, akkor tipli, bizonyíts!
2015. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39%
DE ELTART MERT INGYEN LAKTOK A HÁZÁBAN!
2015. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!