Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal nagyon megromlott a...

Anyóssal nagyon megromlott a viszony. Nagyon messze lakik,300 km-re. Én nem mehetek hozzá, viszont azt elvárja, hogy a férjem elvigye hozzá. Én ezt nem akarom engedni. Megtehetem?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, a gyerek sem akar menni, de a férjem, meg anyja szerint azért, mert ellene nevelem. Ez nem így van, csak keveset találkoztak és nem alakult ki kötődés. A nagy távolság miatt csak úgy tudnának találkozni, hogy én napokig nem látom a fiam. Nekem ez büntetés, amire nem szolgáltam rá. Úgy gondolom, ha anyós látni akarja, jöjjön ide ő. Én nem kötök bele, ha ő viselkedik, én is. Most gyámüggyel,meg bírósággal fenyeget. Van esélye ellenem? Ja, a férjemmel még együtt vagyunk, bár az anyós kitartó aknamunkájának köszönhetően sokat veszekszünk,szóval lehet, hogy már nem sokáig..
2016. okt. 2. 09:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Nemcsak azért, hanem szerintem kisgyerekként pontosan érzi, hogy a szülei között mindig a mama generálja a feszültséget. A gyerekeknek remek kis receptoraik vannak ehhez, bár nem tudják megfogalmazni, de az érzelmeket,hangulatokat nagyon is érzékelik

Mindenesetre megnyugtató, hogy jogilag nem tehet semmit, mert pereskedni azt nagyon szeret..

2016. okt. 2. 10:20
 12/54 anonim ***** válasza:
21%

Jaj ne már! Egyszerűen az anyósod ellen hangolod az egész családot. A gyereket ellene neveled, a férjeddel veszekszel.

Olyan az írásod is, mint aki be van piálva.

2016. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
41%

" szülei között mindig a mama generálja a feszültséget. "


Bocsánat de a hozzáállásodon is látszik h nem vagy egyszerű eset te sem. Egyébként örök érvényű az a tény h mindig kettőn áll a vásár. Görcsösen ragaszkodsz ahhoz h csakis a másik a hibás, és h neki kell megszüntetni a problémát. Szóval ha ő nem változtat neked kéne, engedd el a gyereket, te sem akaszkodhatsz ennyire rá. Végén ugyanilyen anyós leszel.

2016. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

A férjem hozzáállása: őt nem érdekli, oldjuk meg mi.

Én nem mehetek anyóshoz.

Ő hozzám jöhetne, de nem jön.

Ha hívom, nem veszi fel.

Hogy béküljek?

Túl azon, hogy nem is tudom miért utál..

Mert amiket mondd, annak se füle- se farka.

Neki az volna jó, ha a férjem itthagyna, és hazaköltözne hozzá mert mi az osztrák határnál lakunk ő meg a szerbnél. Gyűlöl, amiért ilyen messze jött tőle a fia. És ezen nem tudok segíteni.

2016. okt. 2. 10:28
 15/54 anonim ***** válasza:
23%
Vigyázz!!!!! Fiad van, te is anyós leszel! Nehogy olyan menyet fog ki, mint te saját magad vagy!
2016. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
35%
Miért is nem tudsz a családoddal menni?
2016. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Mert anyósom kijelentette, hogy be nem teszem a lábam a házába.
2016. okt. 2. 10:33
 18/54 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez már eldurvult helyzet, a férjednek kéne kiállnia a felesége mellet, úgy látszik nem mer.
2016. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
72%
Helikopteranya, egy "hagyjatok ki ebből" puhapöhts férj, és egy sárkány anyós. Igazi családi idill szegény gyereknek a kellős közepén.
2016. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
30%
Én is a gyereket sajnálom. A két sárkány között szérmorzsolódik a család.
2016. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!