Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szolnátok ahhoz, ha...

Mit szolnátok ahhoz, ha párotokkal elmennétek csavarogni, és mivel késö délután még nem vagytok otthon utol érne a lebaxás? Mert éjjelesböl jött haza, és még reggel elmentünk hazulrol.

Figyelt kérdés
Vagy fel kell hivni az anyukát,mert megérkeztünk. Mert itt vagyunk-ott vagyunk. Vagy hazaérünk,jo hogy berakjuk magunkat az ajton,és jön a kérdés: Az XY Mit mond? Hozzatenném a kisfiuk kb. 40 éves.
2016. okt. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
84%
Költözzetek össze egy külön házba és meg van oldva a probléma. Nálunk is hasonló volt a szitu, de elárulom, hogy nem csak anyuka a hibás, hanem a kedves negyvenes pasid is, ha annyira sem képes, hogy kiálljon magáért, ilyen helyzetben, leállítsa a kedves mamát, akkor a hajadra is kenheted ezt a kapcsolatot.
2016. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Talán a hasznomra is vált ez a lebaxás.Ennyi év után legalább lesz alkalmam elmondani a véleményem...Nem szoktam szo nélkül hagyni a dolgokat! én a pasinak is mondtam egypárszor,valami baj van. Mindig azt mondta,hogy muszály felhivni az annyját,mert még belebetegszik (az anyuka). Füleimet még mindig zavarja ez az állando helyszínjelentés. Szülö,hogy aggodik a gyermekéért,azt értem.De szerintem ez már betegség.én annak látom.Pszichologiai probléma,amitöl más betegségek is elöjönnek.(pl.fejfájás,hasfájás,...)
2016. okt. 9. 13:42
 33/64 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a kontrola??
2016. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Kontrola. Mikor belépünk,megérkezünk és már kikérdeznek.Merre mentünk,mit mondtak...és akkor még rákérdeznek....még kérdeznek, mig el nem mondasz mindent. Ha meg nincs otthon,akkor hazakell telefonálni,le kell adni a drotot,hogy merre vagyunk. Ha véletlenül nem tenné magátol,akkor hívják. Nekem ez kontrola.én ezt az idö elteltével se tudom megszokni.Ha ezt megszoknám,visszafelé fejlödnék,ugy érzem. Ma már a 10 éves gyerekek is szabadabbak.
2016. okt. 9. 14:21
 35/64 anonim ***** válasza:
91%

"Ki mit szakít, olyat szagol" - tartyaja mondás.


Nagy jampi a párod. az anyja otthon kiszolgálja negyvenévesen, van neki ingyenpunci is, gyerekkel nem kell szöszölni, cserébe csak néha be kell számolni arról, éppen mit csinál. Hát neki ez bazi kényelmes..

2016. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
97%

"Kontrola"


Ezt egyébiránt kontrollnak írják/mondják.

2016. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
94%
Kisült az agyam.
2016. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Az ember kérdez itt valamit,és egyböl a javítással foglalkoztok. Ok,ugy tetszik javítsátok ki. De jo lenne,ha válaszolnátok is. Elvégre azért volt kérdés! (Elég gyakran látok olyan,kérdéseket amikre elfelejtettek válaszolni!) A válasz is legyen ,olyan fontos ,mint a javítás!!!
2016. okt. 9. 14:43
 39/64 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez kész:-)).kontrola
2016. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, kérdező, de az írásképed alapján annyira lehet téged komolyan venni, mint azt az első osztályost, aki azért jön oda hozzám az udvaron sírva, hogy elpanaszolhassa, egy harmadikos beállt hozzájuk focizni.

Ne csodálkozz, hogy a válaszok 90%-a arról szól, hogy kiröhögnek.

Kontrola, b+. :D

2016. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!