Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szolnátok ahhoz, ha...

Mit szolnátok ahhoz, ha párotokkal elmennétek csavarogni, és mivel késö délután még nem vagytok otthon utol érne a lebaxás? Mert éjjelesböl jött haza, és még reggel elmentünk hazulrol.

Figyelt kérdés
Vagy fel kell hivni az anyukát,mert megérkeztünk. Mert itt vagyunk-ott vagyunk. Vagy hazaérünk,jo hogy berakjuk magunkat az ajton,és jön a kérdés: Az XY Mit mond? Hozzatenném a kisfiuk kb. 40 éves.
2016. okt. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából értem. Nos próbáljátok meg ha anyós alszik akkor halkan lenni nem felkelteni. Ha hív mondjátok meg hol vagytok és kész. Ennyi nem kell túlreagálni.
2016. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
83%
Én értem, hogy ez téged zavar de ha a fiút nem zavarja akkor hagyd őt válaszolni az anyja kérdéseire. Szerintem szegény anya nem tud más témában beszélgetni csak arról hogy hol voltatok, mit csináltatok. Kérdezzetek vissza néha ti is és várjátok meg a választ, majd tegyetek fel újabbakat is. Ezt nevezik beszélgetésnek.
2016. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm, könnyesre röhögtem magam. A kontrola-t lopom, majd jól megmagyarázom én is. A Mire gondolhatott a költő"-n 5 perce röhögök.
2017. dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Savlekotő ***** válasza:
Vas megyei vagy?
2020. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!