Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szolnátok ahhoz, ha...

Mit szolnátok ahhoz, ha párotokkal elmennétek csavarogni, és mivel késö délután még nem vagytok otthon utol érne a lebaxás? Mert éjjelesböl jött haza, és még reggel elmentünk hazulrol.

Figyelt kérdés
Vagy fel kell hivni az anyukát,mert megérkeztünk. Mert itt vagyunk-ott vagyunk. Vagy hazaérünk,jo hogy berakjuk magunkat az ajton,és jön a kérdés: Az XY Mit mond? Hozzatenném a kisfiuk kb. 40 éves.
2016. okt. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
82%

Na a kifejtésed után én is értem.Az XY rész nem volt világos.


Elõször is, ha màr régebb óta tart a kapcsolat költözzetek össze.


Másodszor az ilyen jellegū kontrollálás már nagyon durva. El tudja dönteni egy felnõtt ember, hogy mennyit és mikor alszik. Másodsorban nem kell egész nap aludni éjszakás utàn. Tudom, hogy milyen én is úgy dolgoztam. Egyszer-egyszer ki lehet bírni,hogy kevesebbet alszik, pláne ha màr gyerek is van. (Tudom, hogy nektek nincs)


Harmadszor: illik szólni az együtt élõknek, hogy nagyjából hovà megyünk. Ebbe így semmi számonkérés nincs. Pl. Anyu, megyünk a pàrommal vásárolni, ebédelünk valahol meg lehet benézünk még valakihez, majd du vagy estefelé jövünk. Ha nem akkor a páromnàl vagyunk, ott lepihenek. Ne várj minket(engem). puszi


Negyedszer: mindenki megkérdi ha talàlkoztàl XY-nal és ismeri, hogy mi újsàg vele. Ez nem elszámoltatàs. Nagyvonalakban lehet róla beszélni. Pl. semmi különös, jól van. Vagy õ is megfàzott ebben az idõben. Vagy panaszkodik a munkahelyére, neki is sikerült egy buta fõnököt kifognia....stb. Mindenrõl lehet úgy beszélni hogy nem említesz konkrétumot. :)


De mondok egy példát is. Pl. múlt 7végén elmentünk anyósékhoz. Nekünk már van egy pici fiunk. És már jóideje felnõttek vagyunk. De ha eljövünk onnan, akkor mikor hazaérünk ràcsörgök, hogy megérkeztünk. A gyerek szerencsére végigaludta az utat.Ez csak illem, neki jól esik, hogy megtisztelem azzal, hogy gondolok rà.

Mikor együtt laktunk, jóval több volt a konfliktus, nem tud az ember mit csinálni(egy bizonyos ponton túl), mert neki még ha a màsik 40 éves is, csak a gyereke. Jobb a távollét, nem làt bele dolgokba nap mint nap, de udvarias gesztusokkal meg lehet tisztelni. ;)

2016. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
57%
Nàlunk csalàdnàl annyi szokàs h elmentem majd ekkor akkor jövök,ha borul a dolog max hazaszólok h ne vàrjanak. Anyósnàl is igy csinàltuk de mint elöbb irtam neki nem volt elég és vallatàst tartott mindig. Pedig nekem is pàrom 34 volt màr mikor összejöttünk.
2016. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Kedves Alias! "éjjelezés után után,csak mert nekem kedvem szottyant"-nem kényszerítettem !!!! Kérdezni szoktam,amire lehet mondani igent,vagy nemet! és meg lehet beszélni,ha igen,ha nem! " Hulla fáradt párod csavarog velem"-Még mindig nem volt kényszer,se fegyver,se fenyegetés! éjjeles után,de hétvége volt. Tudtuk jol,hogy a hét letelt,este alszunk...vagy mikor hazaérünk...és addig amíg fel nem kelünk!!! Igen,és én is tudom mi az az éjjeles! és mi az az 5 vagy a 6 éjjel!és ha dolgom van,én se mindig fekszem le...csak este!
2016. okt. 9. 11:36
 24/64 anonim ***** válasza:
53%

Teszek rá, hány éves a gyerekem, ha de éjszakás műszakból hajnalban kellene hazaérnie, és mikor felkelek, nincs sehol, én is felhívom, hogy minden oké-e.

És teljesen jogos az is, hogy ha neked jogod van pihenni, szegény pasinak miért nincs? MErt egy hisztis luvnya csavarogni akar?

2016. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
74%

#18, azért nem volt egyszerű megérteni.

értem, hogy eleged van az anyjából, de te a 41 éves kisfiúval vagy kapcsolatban. Ő mit szól ehhez, és ő miért nem lép valami határozottabbat. Mondjuk tán már össze is költözhetnétek. Mi az akadálya ennek?

2016. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
éjszakai müszakbol csak reggel lehet hazaérni. Reggel láthato volt otthon. "és mikor felkelsz"? Délután 4-kor? (aludtál helyette?)..... Nálam a hétvége-az hétvége én tervezem magamnak,és senkinek nincs beleszolása! Vagyis a pasinak lett volna,és meg is engedtem neki,hogy legyen! Nem volt ellenére,hogy a " hisztis luvnyával " csavarogjon !!!!!
2016. okt. 9. 12:00
 27/64 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint,ebben a korban mások már családos apák,és nem tartoznak az annyjuknak beszámoloval!( Esetleg a feleségüknek.)
2016. okt. 9. 12:24
 28/64 anonim ***** válasza:
89%

Kimondtad a lényeget


Mas ilyen korú mar családos


Szerinted hol a hiba

2016. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
90%
jézusom....:D
2016. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Szerintem ott. Anyuka és a kisfia nem tudnak elszakadni egymástol. Kisfia kiteszi a lábát otthonrol,az anyuka máris aggodik.Ha nem hívná fel öt,az halálra idegesítené saját magát ugy,hogy belebetegszik. Ezért tudatni kell vele,hogy ott vagyunk ahová indultunk. Nekem ez ,ugy tünik,mintha 10 éves kisfiuként kezelnék,pedig az évek elteltek..... én elméletem szabadabb.Annak idején értem is aggodtak, és még tudok rola,hogy most is....De láthato,ha megfordultam itthon,és aztán ha találkozunk,akkor ha lesz kedvem,megmondom,hogy merre jártam. Vagy van olyan is,hogy szolok,merre készülök. és nálunk nem szokás állandoan egymást hivogatni.Ha valami van, ugy is hívjuk egymást.
2016. okt. 9. 13:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!