Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
8%
hisztis vagy, de nagyon
2016. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy gáz volt apósod beszólása, nem kedvel téged, ebből számomra ez egyértelmű lenne.
2016. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
74%

#20 - Mindig szorakoztat, mikor par sorbol meg tudjatok itelni, hogy masok milyen emberek, milyenek a szokasaik, stb 😂 Bevallom, pont ezek miatt a szosszenezek miatt jarok ide katasztrofaturistanak :) Meg azt is imadom, mikor en vagyok a celpont.

Koszonom :)

2016. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Miert lennék hisztis..? Csak mert nem esik jol hogy aposom a hátam mögött ilyen stilusban beszél??


Ahogy mar irtam..semm bajom azzal hogy nem tudtak adni a halászléből.hanem az utána lévő reakcio esett nagyon rosszul. Ha hallotátok volna akkor jobban megértenétek a problémámat.


Ja és aki azt irta hogy tudta aposom hogy vonalban vagyoka annak irom hogy :nem nem tudtam.anyosom hivtam aki a mobiljához csak annyit ért hogy tudja hogy kell felvenni es ennyi. Amikor hivtam apos már kiváncsiskodott hogy ki az.amig anyos válaszolt addig én megkérdeztem hogy van e még egy tányérka leves. Közbe már válaszolt is hogy apos kiboritotta. Mondtam hogy jol van semmi gond.ezzel elköszöntünk es kimyomtam volna a telót amikor hallom hogy a nappalibol kiabálja azt a bizonyos mondatot.anyos meg leoltotta.es mondta neki hogy neked meg az a bajod hogy a tesod nem hivott meg mi.. Röviden ennyi..


És nem szoktam kaját kéregetni.. Csak is azert mertem mert tudtam sok van.anyos nem is szereti es gondoltam jutna egy tányérral nekem is. Ez nem akkora bűn szerintem ha én meg rendszeresen sütök nekik ezt azt..

2016. dec. 28. 16:18
 25/52 anonim ***** válasza:
65%
Koszi 24-es ;) Mondom, ezek miatt jarok meg mindig ide :) Megy a zold kez ;)
2016. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
6%
én viszont lepontoztam ezt a válaszodat mert egy rohadt szemét lepontozó vagyok!!! és nagyon élvezem!!!
2016. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
78%
24-es te nem is a 20-as vagy, akkor meg miert? Na mindegy, azert ment a zold a valaszodra :)
2016. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
63%
Egeszsegedre, orulok, hogy oromet okoztam en is, ha mar te is nekem :)
2016. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
6%

" 24-es te nem is a 20-as vagy, akkor meg miert? Na mindegy, azert ment a zold a valaszodra :)"


Nem haragból. élvezetből!!!

2016. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
92%

Semmi probléma, hogy a CSALÁDBAN (!!!) kértél egy tányér halászlét.

Irigylésre méltó a kapcsolatotok, hogy ezt te olyan természetességgel megteheted, mintha az édesanyádtól kérnéd.

Nyilván te is sokat tettél azért, hogy az anyósod ennyire szeret, az ilyesmi normális helyen oda-vissza megy.

Biztos vagyok benne, hogy az apósod is szeret, de vannak férfiak, akik minden szeretetük mellett morgósra öregszenek és semmit nem tudnak szó nélkül hagyni.

Ne legyen vele kapcsolatban sem rossz érzésed, féltékenykedett az ebédmeghívásotok miatt ezért a halászlé ürügyén kiöntötte az epéjét és pont te voltál kéznél.

Ne hagyd, hogy ez a butaság most megmérgezze az amúgy jó kapcsolatotokat, eddig jól csináltál mindent, maradjon is így!:)

2016. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!