Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
22%

Nektek hogy esne ha halászlét tarhálna a feleségetektől a közös a menyét? Ti is ordibálni kezdenétek?


Ma felhívott a a menyétem, s halászlét akart tarhálni. A férjem a háttérben üvöltözni kezdett, hogy mi a fenének nem főz magának a menyét. (Az ő menyéte is egyben, ezért közös menyét) (Ekkor a menyét még a vonalban volt) de rendesen felhúzta magát rajta..amiért ennyire bunkó volt

2016. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Most már tudom 46%os hogy nem azert linkelted be hogy felhivd rá a figyelmem ,hanem hogy biztosta vedd hogy látom a hülyeségeidet..


Nagyon unatkozkozhatsz..

2016. dec. 29. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!