Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Te megmondtad már apósodnak szemtől szembe, hogy nehéz eset és ahogy öregszik egyre rosszabb, vagy csak a háta mögött beszéled ki? Ugyanazt csinálod, amit ő. Ő sem akarta, hogy meghalld, amit rólad mondott.
2016. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Hű most nagyon bölcs voltál..

Amugy már mondtam neki.. De Nem pofátlan bunko stilusban.


És a kérdésem az volt hogy kinek hogy esne ha ilyesmit meghallana.. Teljesen mondegy hogy az apos,anyos,baratnő stb. Mondta..

2016. dec. 29. 18:08
 43/52 A kérdező kommentje:

42Es! Köszi a linket..

Elképeszto mennyi hülye van..

(vagy te vagy aki a kérdést feltetted es kiváncsi voltál mit reagálok..?)

2016. dec. 29. 18:22
 44/52 A kérdező kommentje:

Látom eltünt a link..!gondolom jelentették..

Jobb is..

2016. dec. 29. 18:37
 45/52 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy hogy ki mondta. A te helyedben (az alapján, amiket írtál eddig) nem érdekelne, hogy egy olyan ember, akivel amúgy se vagyok jóban mit gondol rólam és mit fröcsög a hátam mögött. Te sem szereted őt. Nem mindegy mit dumál?
2016. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Nem voltunk mi rosszba.csak siman nehéz esetnek találom.de szerencsére nem kell együtt laknunk.igy nem olyan rossz a helyzet.

Valoszinű én is ugyanazt tanácsolnám amit te hogy ne foglakozzak vele.

Csak ha más is ugy jár hogy olyat hall amit nem kéne,akkor az szerintem senkinek nem esne jol..

2016. dec. 29. 19:02
 47/52 A kérdező kommentje:

Na mindegy..már lehiggadtam kicsit..

Pár napig nem megyek inkabb,mert nem akarom elszólni magam

A normális válaszokat/tanácsokat köszönöm

2016. dec. 29. 19:04
 48/52 anonim ***** válasza:
50%
2016. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Mi volt a torolt linken?
2016. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Valaki igy tett fel egy kérdést mintha az aposom irta volna..
2016. dec. 29. 19:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!