Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Én meg nem érzem magam bunkónak mert kiirtam csak azert tettem mert:

annyira rosszul esett ez a kifejezés mód es muszaj volt leirnom.a férjemnek nem mondhatom mert csak ő is felhuzná magát és csak kellemetlenül érezné magát miatta.

2016. dec. 28. 13:43
 12/52 anonim ***** válasza:
20%

Igaza volt, egy kis főzésbe sem haltál volna bele

Gondolom ismer már annyira hogy ne hazugságot mondjon rólad

2016. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
63%
szerintem meg tok jogos, en teljesen meg tudlak erteni. ugyan nekem meg nem anyosom, de a baratom edesanyjaval en is nagyon joban vagyok, es o pl nagyon jol foz, en is siman rakerdeznek igy erre, nem gaz szerintem. csaladban meg, ugy h ti mar ferj es feleseg vagytok, vegkepp nem az.
2016. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Mivel 2 gyerekem van ezert mindennap főzök.. Szóval nagyon nem stimmel a gondoltameneted.még halászlevet valóban nem csináltam soha,-és nem is kértem volna ha nem reklámozza annyira hogy milyen sok van nekik.egyszerűen csak megkivantam,és rákérdeztem maradt e egy tányérkával.

(ahogy én is rákérdeztem mi az idei sütikivánságaik'amiket teljesitettem is)

2016. dec. 28. 13:52
 15/52 anonim ***** válasza:
76%
Miert ne kerhetett volna, ha tudja, hogy van nekik? Csaladon belul siman belefer, nem? Hat a megjegyzes bunkosag volt, bar igaza van az egyik hozzaszolonak, hogy ugyan ki nem mond hasonlot masokra?...
2016. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy rosszul esne nekem is. Nem jogos reakcio a keresedre. Nyilvan az bantotta, hogy ti meg voltatok hivva, o meg nem. Ha megtudja hogy hallottad, iszonyuan fogja bantani. Az ember az ilyesmit nem gondolja komolyan, csak vagdalkozik, hogy kiadja a merget. Aki meg neked irogat olyanokat hogy keregetsz es aposodnak igaza volt, vagy soha nem elt meg csaladban, vagy nem nott meg fel. Fel a fejjel, ilyen minden csaladban elofordul, majd tuljuttok rajta! (Anyosod meg jo fej lehet, szerencses vagy.)
2016. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Köszi a megértést..!

Nem akarom szóba hozni neki mert akkor nem csak aposom kerüne kellemetlen helyzetbe hanem anyós is meg a férjem is..

És ha éreztem volna a hangján hogy poénkodva mondja vagy ilyesmi, akkor egy kicsit sem esett volna rosszul..

2016. dec. 28. 14:09
 18/52 anonim ***** válasza:
74%
Ja hát Magyarországon, ha egy nő nem a konyhába rohad szabadidejében, akkor azt a nőt elkönyvelik lustának, linknek. Le kell szrni, főjön csak a levében a bácsika, hogy te nem viselkedsz úgy, ahogy ő elvárná egy tisztes asszonytól. :D
2016. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
20%
menj át apóshoz, markolj bele a hajába, rántsd hátra fejét s mond az arcába: ide figyelj kócsag vénember, jogom van csavarogni s utána kéregetni!!!. aztán azzal a mozdulattal borítsd az arcát az asztalba.
2016. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
15%

"ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)"

Szerintem meg nagyon is tudta. A jelek szerint anyósod sutyiban gyorsan lekommunikálta neki, hogy ki az és mit akar, és apósod direkt ordított, hogy te is meghalld. Nem vak, láthatta, hogy még az asszony fülén a telefon. Elegük van már kicsit a szívességekből, amit kérsz, vagy legalábbis apósod sokallja.

2016. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!