Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Köszi neked is az értelmes választ.engem kicsit meglepett hogy milyen sokan kiakadtak amiért kérni mertem egy tányért levest. (ugyhogy en rendszeresen viszonzom)

Anyosommal nagyon jo a kapcsolatom.tényleg olyan mintha anyukámtol kértem volna.! Aposom már alapból nehezebb eset es ahogy öregszik már csak rosszabb lesz.. Ha találkozunk majd

Igyeszek ugy csinálni mintha semmit sem hallottam volna.

2016. dec. 28. 17:20
 32/52 anonim ***** válasza:
9%

látod.

sajnáltad

nem verted

s elkanászodott

2016. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
92%
Amugy ez sajnos azt mutatja, hogy a legtobb csaladban ez mar tul nagy szivesseg. Nem lehet valami bensoseges a viszony. Nekem se az az anyosmmal. Remelem, ha a fiaim megosulnek, a feleseguknek pont olyan termeszezesseggel fogok megtenni ilyen szivessegeket, mint a fiaimnak.
2016. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt bunkó, nem tudta, hogy még hallgatod. Te soha nem mondasz senkiről a háta mögött semmit?"


2016-os év legnagyobb GYIK-es dumája :DD

"Te soha nem mondasz senkiről a háta mögött semmit?"

???!?!??!??!?!??!! xd

2016. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
88%
Most lehet én vagyok hülye, de nálunk az természetes, hogy ha főzünk, és tudjuk, hogy a másik szereti, viszünk át. Még szomszédoknak is, nemhogy családon belül. Én például simán megkérdezem az anyósomat, hogy nem maradt-e valamiből. Meg ő is.
2016. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
61%

Nyugii Kérdező, akik most itt leoltottak, hogy hogy mertél ételt kérni anyósodtól, ugyanazok az emberek, akik elvárnák tőled, hogy apósodat ápold, ha úgy hozza a sors.

Tudod sokak szerint a nők helye még mindig a konyhában van, igények nélkül, családon belül is csak csendben legyenek. Szerintük ha te kérsz halászlevet, akkor nyilván nem annyira család anyósod és apósod, de ha az öreg egyedül maradna, akkor egyértelmű, hogy neked kellene rá főzni és a sz@ros fenekét törölgetni. Ne törődj velük, szerintem semmi rossz sem volt a kérdésedben, pláne, hogy nem egy szelet vajas kenyér miatt telefonáltál, hanem valami olyan étel miatt, mint a halászlé, amiből lehet szívesen megennél egy tányérral, de főzni nem biztos, hogy érdemes annyi miatt. Olyan, mint a töltött káposzta és társai, azokból sem lehet keveset főzni, szerintem nincs belőle semmi baj, hogy egy ettél volna anyósodék ajándékba kapott halászlevéből (amit ezek szerint nem is ők főztek a tűzhely mellett állva fél napig).

Apósod lehet másképp gondolkozik erről a nő is elengedheti magát, szórakozhat, és nem csak abból áll az élete, hogy egész nap otthon robotol. Ha így van, a szemlélete sajnos már nem fog változni, és persze az is benne lehet, hogy elmerészeltél fogadni egy olyan meghívást, ami neki nem tetszett.

Ne csinálj belőle nagy ügyet szerintem, csak most már tudd, hogy hányadán állsz apósoddal, ne várj tőle nagy változást vagy csodát.

2016. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
23%
igen én is azt vártam volna el, h apósodat ápold. fa testápolóval.
2016. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
de minek írtad ki a kérdést, ha te már elkönyvelted magad áldozatnak?
2016. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
36-os!köszi neked is.és igen aposom tényleg az a tipikus régimódi gondolkodású..
2016. dec. 29. 16:25
 40/52 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam áldozatnak..

Csak kiváncsi voltam hogy más ebben a szituban hogy érezné magát.

2016. dec. 29. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!