Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira elegem van belöle.

Figyelt kérdés
Az anyosomrol lenne szó náluk lakom én (22) és a férjem (24) mostanába teljesen kiborít ha ott van a férjem puszilgat meg jahj milyen jó vagyok. Én tudom hogy kétszinű és nem ezt gondolja hanem utál. Ma azt mondta áljak fel a mérlegreés mutassam meg neki hány kg vagyok meg napok ota azt mondja hogy nekem diétáznom kéne tele beszélte a férjem fejét hogy fogyokurázak és mar ö is egyfojtába ezt mondja hogy "holnaptol diéta" meg elkezdhetném már 10 kg felesleg van rajtam ezt tudom én is de nagyon sértő a beszólásaik és már napok ota csak ezt monjak. Eddig a férjemnek ezzel a 10 kg nem volt semmi baja. Egyfojtába jön utánam nézi mit csinálok ha beszélni akarok a férjemel mindig oda jön beleszol mindenbe. Nem tudok soha semmit megbeszélni vele mert ő jön azzonal. A férjemet nem érdekli az anyát védi

2017. máj. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot csinálj

1. Menj vissza az iskolába, tanulj, mert azzal tudsz majd boldogulni

2. Költözzetek el.


Amíg az anyós nyakán éltek addig ne panaszkodj.. Ilyen egyszerű.

2017. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni, amíg az házában éltek.

Hogy a férjed őt fogja védeni, az csak kiderült az esküvő előtt is..

2017. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs hova mennünk. A szüleimhez nem tudunk mert egyszobás lakásban élnek. Ja azt kihagytam hogy anyosom tegnap megivott egy üveg bort és teljesen lehordta a családomat.Elmondta öket mindenek persze a fia nem volt ithon amikor haza jött elmondtam neki de anyosom azt mondta hazudok ö nem mondott nekem semmit.
2017. máj. 5. 18:24
 4/43 A kérdező kommentje:
Amiota itt élunk azota szol bele mindenbe eddig sose szolt bele semmibe. 1 honapja lakunk náluk
2017. máj. 5. 18:26
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt a betyár mindenét.Tudod,ha az anyós helyet ad,akkor ott nyelni is kell, vagy forditva is.
2017. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Teljesen mindegy, hogy anyósod mennyi piát iszik, vagy mit mond, vagy nem mond. Az ő házában éltek, és ezt vagy elviseled vagy fogod magad, és elköltözöl.

Biztos vagyok benne, hogy nem 3 napja élsz ott, és ezek a gondok nem 2 hónapja tartanak. Tuti, hogy már jó ideje ezek az állapotok vannak. Így már rég összespórolhattatok volna annyi pénzt, hogy egy kis szobát tudjatok bérelni.

De nem kell jósnőnek lennem ahhoz, hogy megmondjam neked, hogy a férjednek esze ágában sincs elköltöznie. A férjed nem fog albérletbe menni, ő nem akar onnan elmenni.

Szóval előzzük meg a következő gyakori kérdésedet, hogy mit tegyél, ha a férjed nem akar költözni. Ha nem akar veled külön élni, akkor gondolkozz el azon, hogy ilyen házasságban akarsz élni?

2017. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ahol lakunk kevés a munka lehetösés szuleim segitenek anyagilag ahogy tudnak plusz eljarok mosogatni takaritani baby sitterkedni bevásárlok mindig segitek fözni takaritani. Azért döntöttünk ugyhogy ide jövünk mert nagyházba laknak anyosom erolkodott hogy jojunk ideert ez nagy haz es eleszunk mi az emeletn ok meg alul es hogy nem fog sose zavarni minket.
2017. máj. 5. 18:32
 8/43 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az ő háza a férjem nem akar költözni annyira tele beszélte a fejét hogy mondtam neki ha ő nem jön én meyek máshová lakni azt mondta mehetek nyugodtan ő nem jön. A nemi életembe is beleszol. Elentem egy nőgyogyászhoz jött velem amikor a rendelöbe voltunk azt mondta bejön ő is velem a vizsgálatra mondtam nem mert szégyelös vagyok mondta hogy jó othon kiverte a balhét azt mondta a férjwmnek biztos valami bajom van azért nem engedtem be ja azt hozza teszem rákszűrésen voltam.
2017. máj. 5. 18:40
 9/43 A kérdező kommentje:
6# nem három napja lakok itt hanem egy honapja. Mivel nem tud semmi be se belekötni ezért az alkatomba kötött bele. Ahogy mondtam nem hiszrm hogy a nyakukon vagyok bevásárlok mindig és az albérletbe is beleadok.
2017. máj. 5. 18:50
 10/43 anonim ***** válasza:
90%

Menekülj, amíg nem késő. Oké, hogy az ő háza, de eszméletlenül kiakasztó lehet, és muszáj lenne a férjed kimozdítani albérletbe. Talán ha felfogja, hogy elveszíthet titeket, majd megindul.

A férjed sajnos megváltozni nem fog, változtatni esetleg, ha rá lenne kényszerítve. De amíg te tűrsz, addig neki semmi gondja. És egyértelmű, ennek mi lesz a vége: te kiakadsz, anyósod közli, h akkor el lehet költözni, te maradsz a férjed miatt, aki továbbra sem véd meg, majd végül mégis elmész a gyerekkel, mert így nem lehet élni.

2017. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!