Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira elegem van belöle.

Figyelt kérdés
Az anyosomrol lenne szó náluk lakom én (22) és a férjem (24) mostanába teljesen kiborít ha ott van a férjem puszilgat meg jahj milyen jó vagyok. Én tudom hogy kétszinű és nem ezt gondolja hanem utál. Ma azt mondta áljak fel a mérlegreés mutassam meg neki hány kg vagyok meg napok ota azt mondja hogy nekem diétáznom kéne tele beszélte a férjem fejét hogy fogyokurázak és mar ö is egyfojtába ezt mondja hogy "holnaptol diéta" meg elkezdhetném már 10 kg felesleg van rajtam ezt tudom én is de nagyon sértő a beszólásaik és már napok ota csak ezt monjak. Eddig a férjemnek ezzel a 10 kg nem volt semmi baja. Egyfojtába jön utánam nézi mit csinálok ha beszélni akarok a férjemel mindig oda jön beleszol mindenbe. Nem tudok soha semmit megbeszélni vele mert ő jön azzonal. A férjemet nem érdekli az anyát védi

2017. máj. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
De ez egy nagy ház elférunk nem ezzel van a problema
2017. máj. 7. 15:26
 42/43 anonim ***** válasza:

TUDOM, hogy mit kifogásolsz, az anyósod teljhatalmát.


Ezért is pofáztam itt rojtosra a számat, hogy azt ÉRTSD MEG, hogy ez Olaszországban teljesen elfogadott, ha nem így viselkedik a család legidősebb nőtagja, az anyós, akkor azt furcsállnák, tán még meg is szólnák, hogy nem törődik a családjával.

Nincs mese, akárhogy is, de EL KELL MENNED DOLGOZNI, nem csak fillérekért alkalmi munkákra és 2 keresetből már tudtok kivenni egy pici bérelt lakást, ha nem bírod az olasz mentalitást.

Ameddig otthon vagy, az olasz anyós házában, addig ezeket a dolgokat le kell nyelned.

2017. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Fogyj le, és ha utána is beugat, rúgd agyon!
2017. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!