Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira elegem van belöle.

Figyelt kérdés
Az anyosomrol lenne szó náluk lakom én (22) és a férjem (24) mostanába teljesen kiborít ha ott van a férjem puszilgat meg jahj milyen jó vagyok. Én tudom hogy kétszinű és nem ezt gondolja hanem utál. Ma azt mondta áljak fel a mérlegreés mutassam meg neki hány kg vagyok meg napok ota azt mondja hogy nekem diétáznom kéne tele beszélte a férjem fejét hogy fogyokurázak és mar ö is egyfojtába ezt mondja hogy "holnaptol diéta" meg elkezdhetném már 10 kg felesleg van rajtam ezt tudom én is de nagyon sértő a beszólásaik és már napok ota csak ezt monjak. Eddig a férjemnek ezzel a 10 kg nem volt semmi baja. Egyfojtába jön utánam nézi mit csinálok ha beszélni akarok a férjemel mindig oda jön beleszol mindenbe. Nem tudok soha semmit megbeszélni vele mert ő jön azzonal. A férjemet nem érdekli az anyát védi

2017. máj. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

6-os vagyok.

Tudom, hogy nem 3 napja élsz ott, de látom a szövegértés nem megy.

Nem értem egyébként, hogy végül is minek írtad ki a kérdést?

Mert épeszű nő akinek a férje a szemébe mondja, hogy nem hajlandó költözni, és felőle a nő mehet ha akar, már rég lelépett volna. De te nem. Miért?

Te nem is akarsz változtatni, csak panaszkodni jöttél ide ugye? Ha akarnál már nem ott élnél.

2017. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
6# költözni nem tudok mert nincs miböl. Az albérlet nagyon drága. Olaszországba élek legaláb harom honapot kelene dolgoznom hogy kivehesek egy albérletet és egy fix munka is kelene. Mindenap keresek munkát hogy eltudjak költözni.
2017. máj. 5. 19:04
 13/43 A kérdező kommentje:
10# nincs gyermekünk férjem nem volt ilyen amig külön éltünk most tele beszélte a fejét azanya ha tudnánk akkor se költözne.
2017. máj. 5. 19:06
 14/43 anonim ***** válasza:
72%

Akkor költözz haza, ha Olaszországban nem tudsz fix állást szerezni magadnak. Szobát ott is lehet bérelni elfogadható összegért.

De tudod mit? Maradj ott ahogy vagy, hiszen kifogásod ezer van, hogy miért nem tudsz anyós nyakáról lepattanni. De ne panaszkodj! Te akarod ezt nem mi.

2017. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Haza hova? Itt nöttem fel szüleim is itt élnek.
2017. máj. 5. 19:16
 16/43 anonim ***** válasza:
87%

Ha nincs gyerek, még időben vagy.

Bocsánat, tényleg nincs ott ilyen. Akkro sokkal könnyebben költöznél haza a szüleidhez. nem értem, miért tűröd ezt még mindig. Ő háza, oké, de attól még nem lehet elviselni.

2017. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
57%
Akkor költözz haza, ne kifogásokat gyárts már! Ha nem tetszik a anyósod és férjed viselkedése akkor költözz el. De ne rinyálj már!!!
2017. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
88%

házasodni csupasz seggel volt eszed, de önállósodni nem!

gratulálok!

2017. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosos esetnél ráhagytam volna, belépve meg:


"Elhoztam az anyósomat vizsgálatra. Vetkőzzön egyből? xD"

2017. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
64%
Hát én ilyenek után elválnék akkor is ha gyerek van a volt férjem meg szo.ja még az anyja csecsét akkorn
2017. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!