Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira elegem van belöle.

Figyelt kérdés
Az anyosomrol lenne szó náluk lakom én (22) és a férjem (24) mostanába teljesen kiborít ha ott van a férjem puszilgat meg jahj milyen jó vagyok. Én tudom hogy kétszinű és nem ezt gondolja hanem utál. Ma azt mondta áljak fel a mérlegreés mutassam meg neki hány kg vagyok meg napok ota azt mondja hogy nekem diétáznom kéne tele beszélte a férjem fejét hogy fogyokurázak és mar ö is egyfojtába ezt mondja hogy "holnaptol diéta" meg elkezdhetném már 10 kg felesleg van rajtam ezt tudom én is de nagyon sértő a beszólásaik és már napok ota csak ezt monjak. Eddig a férjemnek ezzel a 10 kg nem volt semmi baja. Egyfojtába jön utánam nézi mit csinálok ha beszélni akarok a férjemel mindig oda jön beleszol mindenbe. Nem tudok soha semmit megbeszélni vele mert ő jön azzonal. A férjemet nem érdekli az anyát védi

2017. máj. 5. 18:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Ki írta, hogy Szicíliában csadorban járnak az olaszok?

SZ Í R I Á B A N !!!

De örülök, hogy csak ennyi észrevételed volt a hozzád címzettekre! :D

2017. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Bergamo közelében laksz, ami egy 120ezres nagyváros, a közelében Milano ami még nagyobb, akkor hogyhogy nem tudsz elmenni dolgozni?

... csak a játék kedvéért kérdezem!

2017. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ja?! Hogy Olaszországban élsz?

Az más.

Más nép, más kultúra. Ott "klánok" vannak, ahol az anya a család feje, ő diktál, irányít.

Ezért ostobaság más, a magyartól eltérő kultúrájú, szokású nép fiával összeházasodni, főleg, ha az alsó, vagy közép rétegből való, nem felvilágosult család sarja.


Ha így akarod leélni az életedet, akkor maradj, s anyósod a gyerekeid neveléséből is ki fog zárni.


Ha nem, akkor válj el, költözz haza.

Itthon van munka, van bölcsőde, óvoda, családsegítő rendszer, találsz magadhoz való magyar fiút, és még akár boldog is lehetsz, aki a maga ura.

2017. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
31# igen elnéztem bergamo mellet egy faluba mit emlitettemvan munka de nem allando a szuleimhez nem tudok mennnni mert egy szobas lakasban elnek es a hugom is ott él. A ferjemet tobszor ott hagytam vegul mindig visszasirta magat. Szeretjuk egymast es sose voltak gondok amig kulon eltunnk. Ja nem hegyen hatan elnek itt az emberek egy nagy kertes hazba elunk 4 en. udvaral 3 szobaval egy két emeletes hazba
2017. máj. 7. 14:15
 35/43 A kérdező kommentje:
32# Bergamo melett egy kinti varosba.
2017. máj. 7. 14:20
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem megy neked a szövegértés!

Ki és hol írta, hogy egymás hegyén hátán?

Ezt írtam:

"... tudnod kell, hogy Olaszországban a mai napig egy kupacban élnek a családok, ha nem egy lakásban, akkor egymás alatt-felett, mellett."


Nem tudom, hogy mit kifogásolsz, de TI IS ÍGY ÉLTEK!

2017. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Mi nem igy élunk. Itt egy más mellet vannak csaladi hazak udvaral. Nem minden hol vanigy. Sok helyen de nem mindenhol.
2017. máj. 7. 14:43
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

... és hogy értsd, hogy hogyan is gondoltam!


Adva van egy ikerház, mindegyiken egy emelet, mindegyikhez 1-1 udvar és kert, összesen 4 lakás, lakásonként 200m2.


Az egyiknek a földszintjén lakott a húgom anyósa és apósa, felettük a húgomék.

A másikban a földszinten lakik a sógorom testvére a családjával (az anyósék másik gyereke), felettük az emeleten laktunk/lakunk időszakosan mi a férjemmel.

Az anyósék kihaltak, de odaköltözött abba a lakásba a húgom fia a feleségével.

A mellettük levő telken laknak jobbról a húgom sógornőjének a szülei és felettük a húgom sógornőjének a testvére.

A mellettük balról eső telken, felül lakik a sógorom másik testvére, alattuk meg az ő anyósa, apósa.

És ez nem csak rájuk jellemző, ez az olasz tendencia.

2017. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most hogy is éltek?

Mert hol ezt mondasz, hol azt!


"Azért döntöttünk ugyhogy ide jövünk mert nagyházba laknak anyosom erolkodott hogy jojunk ideert ez nagy haz es eleszunk mi az emeletn ok meg alul"


"Mi nem igy élunk. Itt egy más mellet vannak csaladi hazak udvaral"

2017. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Az anyosomék laknak az alsó szinten mi az emeleten.
2017. máj. 7. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!