Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem felháborító, hogy anyósom...

Nem felháborító, hogy anyósom az akaratom ellenére megsütötte a csirkemellet?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy ma csak a tarajt készítjük el, a csirke pedig holnapra marad, mert vendégeket várunk és ők azt jobban szeretik.

Erre csak a csírkét sütötte meg, mintha a falnak beszélnék. Aztán jópofizott, hogy nem direkt volt, meg, hogy mégsem kívánta a disznót és még neki is volt csirkéje azt akarta megcsinálni, de helyette véletlen az egyémet sütötte ki.

Pedig tudom, hogy direkt csinálta csak, hogy bosszantson engem és, hogy rossz legyen a vendégeknek is.

Hiába ajánlotta fel az övét, az nem tanyasi csirke, csak a hétköznapi felfújt vacak a hentestől. Nem kárpótolja azt.

Erre mozt még ő sértődött meg, pedig itt csak nekem lenne jogom hozzá.



2017. aug. 3. 17:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért a húsos -csontoshoz nem ér fel, de nem rossz 😀
2017. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%

Na, most szakadok:

Anyósnál laksz?, pofa be, ha nem tetszik a regula, el lehet költözni és kuss.


Anyós lakik nálatok? Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

:xDDD


De, felháborító!

Annál is inkább, mert tuti direkt csinálta, azt is tudta, mivel ott lakik, hogy ez nem egy közönséges mezei csirke, fontos vendégeid lesznek, akik előtt ki akarod vágni a rezet! De hát, ugye, az ember lánya nem anyós, hogy csak úgy tervei legyenek.....

Szeretem az ilyen sunyi, rosszindulatú embereket, egy megmozdulásukkal többszörösen meg tudnak sérteni: 1. elvette a te húsod, 2. tudta, hogy mire kell, 3. odaadja a maga olcsó vacakját, 4. amiről tudja, hogy neked nem fog kelleni, 5. tehát a husi is megmarad és még 6. panaszkodhat is, hogy te milyen szemét vagy!

Boaaaaaaaaa


Nem olyan vendégek véletlenül, akiknek anyóshoz is van köze? Mert ebben az esetben megsütném a csirkét, aztán az asztalnál megmondanám, hogy volt igyan bekészìtett házi, de azt a mama szándéksan megsütötte előletek. Viccesen, de úgy, h a mama égjen miatta.


Aki szerint meg nem a világvége: igaz, hogy nem az, ha egyszeri eset (?), de mikor sorozatosak az ilyen kis bagatell kedvrombolók, az igen is világvége!


És csak úgy margóra, ha anyós vagyok és a gyerekem nálam lakik a családjával, akkor szabadon elvehetem akármilyét, mert én vagyok a jani????

2017. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
14%

Alapból is utálod mi?

Vagy csak hisztérika vagy?

2017. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy más szine van. Hiszen bekenik kurkumával. :D
2017. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%
Sütés után a kutya nem mondja meg a csirkéről, hogy tanyasi-e vagy sem. Nyugodtan megcsinálhatod a vendégeknek azt, amit anyósod felajánlott. Úgyse veszik észre a különbséget, ha meg mégis, akkor mi van? Csak nem lesznek olyan bunkók, hogy kiköpik az ételt, aztán meg sértődötten hazamennek.
2017. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%

Naaa rögtön megjelentek a fikázók hogy mit képzelsz te, költözz el stb... jajj istenem. Mennyi hülye egy rakáson.


Nem kellett volna megsütnie. Nem tisztelte azt amit mondtál neki, amire kérted.

A legtöbb anyós ilyen sz... . Nem hiába utálják őket sokat.

2017. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
25%
11. A rántott húsos ?
2017. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Taraj? Az nem a fejen van a tiniknél? Még jó, hogy megbeszéltétek, csak nem teljesen jól. Így a taraj legalább megmaradt.
2017. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

Kvaélet, csontos-husos kettö! :D


Szuper... :)

2017. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
6%
*tarját
2017. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!