Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem felháborító, hogy anyósom...

Nem felháborító, hogy anyósom az akaratom ellenére megsütötte a csirkemellet?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy ma csak a tarajt készítjük el, a csirke pedig holnapra marad, mert vendégeket várunk és ők azt jobban szeretik.

Erre csak a csírkét sütötte meg, mintha a falnak beszélnék. Aztán jópofizott, hogy nem direkt volt, meg, hogy mégsem kívánta a disznót és még neki is volt csirkéje azt akarta megcsinálni, de helyette véletlen az egyémet sütötte ki.

Pedig tudom, hogy direkt csinálta csak, hogy bosszantson engem és, hogy rossz legyen a vendégeknek is.

Hiába ajánlotta fel az övét, az nem tanyasi csirke, csak a hétköznapi felfújt vacak a hentestől. Nem kárpótolja azt.

Erre mozt még ő sértődött meg, pedig itt csak nekem lenne jogom hozzá.



2017. aug. 3. 17:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
5%
KARAJT *
2017. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%
Te tuti a csontos-húsos vagy 😂
2017. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
9%
Ha megsütöd senki nem mondja meg hogy tanyasi vagy nem az csirkemell.
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
55%
Mi ez a biománia? Ugyanolyan szar, mint a többi, ráadásul drágább. Az az igazi tanyasi csirke, amit te magad nevelsz, majd vágod le. Amúgy a hentesnél még mindig jobb minőségű húsokat kap az ember, mint a boltokban. Egyébként egy minőségi húst is el lehet b@52ni és egy közönséges húst is lehet mennyeien elkészíteni.
2017. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

Irány a legközelebbi hentes, és meg van oldva a dolog. mellé odacsapod anyós felajánlott husiját, és akkor már kétszer annyi csirkét sütsz meg.

A csirkemell az pont az a része a baromfinak, amiről sütve nem fogod megmondani, hogy tanyasi biocsoda-e vagy tescós, pontosan a feldolgozási forma miatt.


És segítek: a disznóhusit karajnak vagy tarjának hívják, taraja a kakasnak van.

2017. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen mindegy, hogy biomània-e vagy sem, meg, hogy ki kinél lakik. Arról van szó, hogy valamit megbeszéltek, tehàt nem véletlenül okozott bosszúsàgot. Én csak annyit mondanék, hogy ugyanmàr mama(vagy ahogy hívod), tudom, hogy direkt csinàltad, ne is tagadd, mert felesleges. Mellesleg kérem az áràt, a tarjàt(vagy karajt) tartsd meg. Én most megyek ês veszek házit megint. Max. nem azt veszel, hanem boltit, de ne mondd meg anyósnak, mert tuti elmondanà a vendégeknek "véletlen" :D
2017. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%

A közös konyha a legintelligensebb, legjóindulatúbb anyós-meny kapcsolatot is megmérgezi.

Oldd meg, hogy külön éljetek.

Vagy legyen külön konyhád.

2017. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%

23-asnak+


De, bizony, megmondom neked, hogy ha elém teszel egy tanyasit és egy ipari csirkét, készen, sütve vagy rántva, hogy melyik a tanyasi. Kapásból.

2017. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
52%
Drága utolsó, mi van akkor, ha a tanyasi nagy rossz ízű, mert nem lett jól elkészítve közben a közönséges pipi ellenállhatatlanul jó lett? Akkor dughatod a seggedbe a tanyasi csirkédet, vagy azt a képességedet, amivel meg tudod különböztetni, hogy melyik a tanyasi. Ez esetben te is a boltit ennéd meg, mert az van jól elkészítve. Ergo, szar helyzetből is ki lehet hozni a legjobbat.
2017. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet elrontani a csirkét? Szerintem sehogy! Párszor már leegett egy kicsit a perkeltem, de mémég úgy is jó volt!

És amúgy én is érzem a házi csirke ízét, meg a boltiét. Konkrétan lesutottem magamnak 2 combot és nem tudtam megenni. Pedig az hentestol volt. A Coop-ba pl. jobb is szokott lenni a hús, ez se ígaz, hogy a hentestol jobb.

2017. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!