Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem felháborító, hogy anyósom...

Nem felháborító, hogy anyósom az akaratom ellenére megsütötte a csirkemellet?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy ma csak a tarajt készítjük el, a csirke pedig holnapra marad, mert vendégeket várunk és ők azt jobban szeretik.

Erre csak a csírkét sütötte meg, mintha a falnak beszélnék. Aztán jópofizott, hogy nem direkt volt, meg, hogy mégsem kívánta a disznót és még neki is volt csirkéje azt akarta megcsinálni, de helyette véletlen az egyémet sütötte ki.

Pedig tudom, hogy direkt csinálta csak, hogy bosszantson engem és, hogy rossz legyen a vendégeknek is.

Hiába ajánlotta fel az övét, az nem tanyasi csirke, csak a hétköznapi felfújt vacak a hentestől. Nem kárpótolja azt.

Erre mozt még ő sértődött meg, pedig itt csak nekem lenne jogom hozzá.



2017. aug. 3. 17:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy aki olyan helyen nőtt fel, ahol csirkét kopasztottak és disznót vágtak, igenis érzi a különbséget.
2017. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%
"Hogy lehet elrontani a csirkét? Szerintem sehogy!" - Hidd el, van olyan kretén, aki képes elrontani a csirkét. Tapasztalatból beszélek. Elég csak agyonsózni, vagy a kelletnél több fűszerrel megszórni, vagy egy rossz pác, és még sorolhatnám.
2017. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a történetben nem az "elorzott" csirkemell a lényeg (az pótolható), hanem az a sunyi gonoszság, amit az anyós képvisel.
2017. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!