Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amióta menyasszony vagyok az...

Amióta menyasszony vagyok az anyósom ellenem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtte se volt fényes a kapcsolatunk,semleges volt inkább.A barátom egy hónapja megkérte a kezemet,és azóta a párom azt hallgatja az anyjától, hogy ez mekkora felelőtlenség,még éretlen vagyok,ingyenélő vagyok,stb... és hogy inkább választott volna valami igazi nőt,nem engem. Ez nekem rosszul esik,nem adtam rá okot :/

20/l



2017. aug. 15. 12:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha ezt neki is így kijelented, hogy nem szereted a gyerekeket akkor nem csodálom, hogy rossz választásnak tart. (Persze ez változhat, hogy mégis kapna tőled unokát)

Na de ettől eltekintve, szerintem ha te többet keresnél az lenne a baj, ha még 3 évig tanulsz akkor meg az...!

Saját tapasztalat alapján szépen lassan szoktasd magad a gondolathoz, hogy nem fog szeretni...

2017. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj, 20 évesen valószínűleg tényleg éretlen vagy egy házasságra. Illetve az ő részéről is lehet érteni az aggodalmat, csak a fiának akarja, hogy jó legyen. Legalább addig várjatok a házassággal, amíg bebizonyítod, hogy fősuli után tényleg dolgozol. Mert így kívülről kb. tényleg az látszik valszeg, hogy a 20 éves kis csitri beletette a feszes kis seggét a készbe, és b...ik dolgozni.
2017. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%

Az én anyósom 2 fia se tudott magának normális nőt választani....A normális nő az pont ugyan mint anyós tehát úgy foglalkozik velük mint ő, tehát lényegébe ha fiamként foglalkoznék a férjemmel, ha pont ugyan úgy tennék mindent ahogy anyós fiatal korába stb stb

Hát én még nem a férjem anyja hanem a felesége akarok lenni és ezzel a férjem is egyetért

2017. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
17%

de ha nem akarsz családot, akkor miért akarsz férjhez menni?

teljesen függetlenül anyós szövegeitől?

2017. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
9%
Tudod régen, aki a rossz hírt vitte, azt megölték. Szerinted a barátod mit csinál? Vissza mondja neked azt, amit neki négyszemközt kellett volna az anyjával megbeszélnie, illetve lerendeznie! A barátodnak mindig az anyja lesz az első nő az életében, mert éretlen gyámoltalan anya függő. Tényleg ezt akarod magadnak?
2017. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15%

de ha nem akarsz családot, akkor miért akarsz férjhez menni?

teljesen függetlenül anyós szövegeitől?

2017. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%
Miért, 16-os a családot csak a gyerek jelenti? Ekkora baromságot már rég hallottam. Én sem akarok gyereket, de ha férjhez megyek, nekem a férjem lesz a családom.
2017. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%

Én némileg egyetértek a 15-ös válaszolóval.

Teljesen felesleges a pasidnak hordania oda-vissza a pletykát, - mert aki hoz az visz is - és akkor az "anyós" nem lenne ennyire képben az életeteket, az anyagi helyzetedet illetően.

Ne haragudj, de ebből is látszik, hogy még tanulnia kell, hogy viselkedik egy igazi férfi.

Az anyját az első becsmérlő szónál el kellett volna igazítania, megteremtenie a respektedet - mert a bevezetéstől függ minden - és akkor nem állt volna elő ez a helyzet, hanem inkább rohan és ellefetyeli neked az anyja véleményét a dolgaidról, amikről ráadásul az tőle értesül, mert biztos nem megálmodja az anyja az infókat.

Milyen pasi az ilyen?

Ezt már nehéz lesz rendbe tenni és így csak egyre rosszabb lesz!

Elsőnek a csávódat tedd helyre és követeld meg, hogy ő meg rendezze az anyját, mert nem akarsz egész életedben egy mérgezett légkörű kapcsolatot az anyjával.

Ha nem változtat és te mégis kitartasz mellette, akkor azzal fogja megkapni a méltó büntetését, hogy két tűz között pokol lesz az élete, de meg is érdemli.

2017. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
13%

#17, házasságnak más értelme nincs, minthogy keretet jelensten a majdani gyereknek

Azért, hogy egy ilyen felesleges senki mutogasson egy gyűrüt, nem, hogy házasodni nem érdemes, de megszületni se. XD

2017. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%

#18

Nagyon igazad van, aki ilyen simán elárulja, kiszolgáltatja az anyját, (ha igaza van, ha nem) az a feleségét ugyanúgy kiadja, ha úgy alakul. Alapban nem tiszteli egyiket sem!

2017. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!