Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amióta menyasszony vagyok az...

Amióta menyasszony vagyok az anyósom ellenem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előtte se volt fényes a kapcsolatunk,semleges volt inkább.A barátom egy hónapja megkérte a kezemet,és azóta a párom azt hallgatja az anyjától, hogy ez mekkora felelőtlenség,még éretlen vagyok,ingyenélő vagyok,stb... és hogy inkább választott volna valami igazi nőt,nem engem. Ez nekem rosszul esik,nem adtam rá okot :/

20/l



2017. aug. 15. 12:26
1 2 3 4
 31/35 Captain Logic ***** válasza:
36%
Miért hiszi mindenki azt, hogy a srác a rossz, a felelőtlen, a hibás? Ti nem szoktátok megbeszélni a párotokkal a család ügyeit? Főleg, ha róla van szó! Ráadásul azt sem tudjuk, hogy hogyan mondta el! Lehet, hogy panaszkodott a párjának, hogy az anyja folyton ezzel zaklatja! Na az mindjárt más fényben állítja be a dolgot, nem? Nem kellene ismeretlenül vádaskodni...
2017. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
63%

Senki nem mondta, hogy a srác a rossz. Azt mondjuk, hogy éretlen buta. Az nem családi ügy, hogy viszem a pletykát a társamról. Ha én szeretek valakit és a családom rossz véleménnyel van róla, akkor megmondom nekik, hogy ezzel a magatartással el fognak engem veszíteni, mert nem fogok haza járni. Ez az én életem, ha nem tudják elfogadni azt, akit szeretek, akkor nem kell elfogadni, de akkor engem sem fognak látni. Ez a srác meg haza járkál "egyfolytában ezt hallgatja" Nem áll ki a társáért. Utána meg megy a barátnőhöz panaszkodni, nincs benne annyi intelligencia, hogy ne bántsa meg a barátnőjét .

Volt két barátnőm. 16 évesek voltunk. Az egyik barátnőmmel táncoltam, a másik fiúkkal beszélgetett. Az est folyamán ez a beszélgetős "barátnőm" oda jött hozzánk, hogy a fiúk elmondtak bennünket mindenféle kur.váknak. Megkérdeztem, hogy te erre mit szóltál? Semmit. Ha az én barátnőmre akit kedvelek, ilyet mondanának, a minimum megmondanám, hogy figyelj ők a barátnőim és ott hagynám a pi@ába majd oda mennék a csajokhoz, akiket kedvelek és akikkel együtt vagyok. Nem még vinném a szemetet, amit nekem kellett volna lerendeznem. Az más lett volna, ha tényleg ki áll értünk, megmondja a véleményét és ott hagyja őket a pi@ába. A szememben az ilyen emberek jellemtelenek, sunyi, kétszínű, gyenge megbízhatatlan patkányok!

2017. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Captain Logic ***** válasza:
26%
De itt az anyjáról van szó, nem “valakiről”! Nagy a szád itt a gyakorin, de megnézném, hogy küldenéd el a sunyiba a saját anyádat!
2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
21%

Ha tudja, hogy nem akarsz gyereket, azt mondom akkor ez lehet egy indok amiért nem kedvel.

Egyéb esetben nem értem a dolgot, mert velem is ezt csinálták.


Én nekem mikor megkérte a fia a kezemet, az ő családjában csak a mamája gratulált, senki más. Se az anyja, a testvére utál azóta még jobban... Sőt még az anyja arról kezdett beszélni, hogy hát mert a xy-ék sem házasodtak, csak gyűrű van mégis milyen boldogok... Mondtam neki, hogy a fiad most kérte meg a kezem, nyilván mert ő is házasodni akar - velem!

Bár sejtettem, hogy nem lesz kitörő öröm a családja részéről, de azért egy gratulálok jól esett volna. Az én családom gratulált; a testvérem, anya, apa... Azt hittem vagyunk annyira jóban a családjával, de úgy látszik nem.

Mondjuk én már az elejétől kezdve azt érzem, hogy nem engem gondoltak a párom mellé egy beszólásból, amit az anyja tett.


Mit tegyél?

Semmit. Ha a párod téged választott, az anyja nem sokat tud tenni, ha nem hagyja, hogy bele szóljanak.

Az meg a ti dolgotok, hogy akartok e gyereket, gondolom megbeszéltétek ezt már korábban. De szerintem majd változik a gondolkodásod, nyilván még 20 évesen nem akarsz és nem ábrándozol róla, de majd 5 év múlva lehet másképp látod.

2017. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
54%

1. Az életkort a házasodásra (sőt! akár papír nélküli elköteleződésre is) meredeken alacsonynak tartom, tapasztalatból beszélek. Jó-jó, a menyasszony státusz még talán nem gáz, de ne szúrd el ilyen fiatalon az életed egy végleges döntéssel.

2. Vannak anyósok, akik akkor is utálnak, ha fejre állsz.

3. Nem kell vele túl gyakran találkozni. Tojd le. Ennyi.

2017. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!