Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl reagálom vagy ez mást is...

Túl reagálom vagy ez mást is idegesítene?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve költöztünk össze párommal, messze a szülőhazánktól. Az anyja azóta folyamatosan "ezt kell csinálni, azt kell csinálni". Felnőtt önálló pár vagyunk ez elfogadható tőle?

Mindenbe beleszól, beleköt. Nem régen azért hìvott fel mert én döntöttem egy napos programomról és ő ezt nem ìgy látta, felhìvott és ide kell menni ilyenkor kell idemenni meg oda menni meg ìgy kell úgy kell. A családommal fogok vacsorázni mikor hazalátogatunk.... Páromnak már sokszor mondtam hogy beszéljen a fejével mert én ezt nagyon nem tolerálom, szerintem mindenki áskálódjon meg rendezkedjen a saját életében.

Nekem elég bunkó stìlusom van ha ideges vagyok ezért nem merek vele én beszélni de páromra meg nem hállgat, ezért hivogat már engem. Azt ìrta este páromnak hogy már jó lenne ha róla is lenne kép mert mindig csak a kutyámról rakok fel képet. (Több közös képünk van párommal az én oldalamon mint páromén hozzáteszem) meg nehogymár azt is megmondja milyen képet töltsek fel a saját facebookomra...


2017. szept. 26. 08:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
43%
Engem is idegesitene... Igy is idegesit, de hala a jo egnek, amiket irtal, azt eddig nem csinalta. Anyosomat a fia intezi. Anyost ismerosnek jeloltem a facen, de a kepeket csak a barataimmal osztom meg. :D
2017. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
17 és 18as már miért kéne hagynom...hagytam már rá eleget és nem érdekelt úgysem azt csináltam mert mindig más volt a véleményem. DE!!! Ezt tovább nem vagyok hajlandó hallgatni mert iszonyatosan idegesìt hogy nem tudunk érvényesülni mert mindenbe belepofázik. Nem ìgy akarom leélni az életem hogy folyamatosan azt kell hallgassam mit KELL csinálni. Nem vagyok gyerek és a gyereke sem.
2017. szept. 26. 13:31
 23/38 A kérdező kommentje:
Kedves 13as köszönöm ezt a tanácsot megfogadnom, a szöveget pedig "betanulom" :D
2017. szept. 26. 13:32
 24/38 A kérdező kommentje:
19es, nem ebbe a kategóriába tartozom, nyugodt vagyok és sokáig tűrök. Én azon csesztem fel az agyam hogy ez megy évek óta és ő, mint kìvülálló ember nem tudja hogyan szeretnénk mi alakìtani az életünket, nem tudja mit akarunk vagy inkább nem érdekli. Úgy csinál mintha azt akarná hogy úgy éljük az életünket ahogy ő azt elképzelte és ne úgy ahogy mi akarjuk mert csak az a jó amit ő mond. Az én ellenvéleményemet meg sem hallgatja, bele vág a szavaimba és sokszor duóba beszélünk mert nem hagyja hogy végig mondjam a véleményem
2017. szept. 26. 13:41
 25/38 anonim ***** válasza:
8%
Csak annyit akarok irni, hogy a bunkosagodat vedd vissza egy kicsit. Senkit nem erdekli, hogy ideges vagy, de senki nem fogja es nem kell toleralni.
2017. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen normálisan és nyugodtan szeretnék vele beszélni. Párom anyja, nem lenne kellemes haragban lenni
2017. szept. 26. 13:51
 27/38 anonim ***** válasza:
34%

"nem tudunk érvényesülni mert mindenbe belepofázik"


És? Mindent úgy csináltok, ahogy ő akarja? Vagy mégis miért nem tudtok érvényesülni? Miért közlitek vele minden lépéseteket? Honnan tud a dolgokról? Minek veszed fel neki a telefont állandóan?

2017. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nem...de nem hagyja hogy egyedül döntsünk dolgokról

Mert kérdezi és hidd el nem én mondok el neki mindent

2017. szept. 26. 14:09
 29/38 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a pároddal beszélj, hogy szorítkozzon meghatározott témákra és ne tárja a szülei elé az egész életeteket.
2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben a párod nem hajlandó leállítani az anyját, onnantól kezdve neked a pároddal van problémád, nem az anyóssal. A pároddal kell először is megoldani a dolgokat. Az anyós csak egy kis porszem a történetben, a kérdés, hogy a párod miért nem áll ki melletted, és miért nem érdekli, hogy téged ez lelkileg tönkrevág.
2017. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!