Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem normális, szerinte...

Anyósom nem normális, szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt lakunk nála sajnos a párommal és a kisfiammal

Vasárnap hányt a gyerkőc,egy alkalommal a nadrágja nagyon "olyan" lett, én kidobtam a kukába.

Nemrég vasaltam a ruhákat,és akkor kapcsoltam,hogy azt a melegítőnacit vasaltam ki - ami egyebkent már kopottab volt- amit én kidobtam!


De ez már nem első eset,hogy az általam kidobott cuccokat szedtem az nagy szemeteskukából!!!!


2017. okt. 19. 19:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
54%
Na, ha szerinted az anyósod a hülye, akkor mit szólnál a nagyanyámhoz? Őt az anyám azon kapta, hogy az akkor épp kúszó-mászó testvérem szanaszét szakadt és már hatszor megvarrt nadrágját kukázta ki és próbálta meg hetedszerre is megvarrni. Ehhez képest általában egy hányásfolt kb. egy mosással kijön nyomtalanul.
2017. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
46%
IRIGYELLEK...Az én anyósom nem kiveszi a cuccainkat a kukából , hanem kidobálja sunyi kis r*hadék módon...Jobban mondva az enyémeket...Amíg egyszer ketté nem töröm a kis enyves kezecskéit.Egyébként annyi igaz , hogy egyáltalán nem kellene megcáfolnia a tetteidet.
2017. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
45%
Nekem anyám csinálta ezt. Meg a szennyesből visszahajtogatta a koszos ruháimat a szekrénybe, aztán csodálkozott, hogy büdös vagyok :D
2017. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
36%
És mi van akkor,ha nem volt kedve hányást mosni és inkább kidobta. Itt arról van szó hogy felül bírálták a döntését,ami felnőtt ember lévén elég undorító dolog. Nem ovis,majd eldönti mit akar.
2017. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem normális. Az én anyám is sajnos ilyen, tudnék mesélni olyan történeteket, még cifrábbat is mint ami itt a kérdésben van.

A tippem, hogy akkor dobd ki mielőtt kukaürítés van, akkor már nem fogja tudni kiszedni, vagy pedig rakd el egy zsákba és vidd el egy másik kukához.

2017. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán a francért kell szülnöd a férjed szüleinek nyakára?
2017. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%

Mit kiabálsz,félsz? Minek írsz nagy betűvel bakker! tudod az a kiabálás jele!

kukázza? ba..ki felnőtt nő vagy (elvileg) nem ám nem tudod megmondani neki a frankot!

2017. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
30%

Siman kidobhatta a kisgyerek is. Nalunk volt mar ra pelda...

Meg a mondat elemzesenel leragadtam, "Vasárnap hányt a gyerkőc,egy alkalommal a nadrágja nagyon "olyan" lett, én kidobtam a kukába. "

Kidobtad a gyereket a kukaba? A nadrag visszakerult. A gyerekkel mi lett?

2017. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
83%

Ő még úgy nevelődött, hogy nem dobjuk el, amit nem muszáj. A lehányt ruhát ki kell mosni, nem kidobni.

Szerintem normális az anyósod, legalábbis ennyi info alapján.

Érdemes lenne viszont nem vele laknotok, hanem önállóan, és akkor ilyen problémád nem lenne.

2017. okt. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
25%

Akkor meg hülye vagy, aki egy kisgyereknek szült.

Szivás.

2017. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!