Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem normális, szerinte...

Anyósom nem normális, szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt lakunk nála sajnos a párommal és a kisfiammal

Vasárnap hányt a gyerkőc,egy alkalommal a nadrágja nagyon "olyan" lett, én kidobtam a kukába.

Nemrég vasaltam a ruhákat,és akkor kapcsoltam,hogy azt a melegítőnacit vasaltam ki - ami egyebkent már kopottab volt- amit én kidobtam!


De ez már nem első eset,hogy az általam kidobott cuccokat szedtem az nagy szemeteskukából!!!!


2017. okt. 19. 19:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
73%

Miért dobtad ki?

mosógép megoldja.

És ha éjszaka ágyba vizel a gyerek (lesz egy pár alkalom)akkor a lepedő is megy a kukába?

2017. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
77%
Lepedő??? Az egész ágy röpül!
2017. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
72%

Az anyós viselkedésével semmi gond nincsen de a tiéd...

Gondolom úgy volt vele, ha az úriasszonynak derogál kimosni a hányásos ruhát akkor majd ő kimossa. Biztos nem esett le az aranygyűrű az ujjáról.

Megjegyzem, ha így állsz a dolgokhoz akkor még 20 év múlva is ott fogtok lakni anyóséknál.De ahogy bemutatkoztál neki, szerintem ezt ő sem akarja.

2017. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

A SOK NEGATIV VÉLEMÉNY ELLENÉRE

AKKOR IS IGY LÁTTAM UTOLAG IS JÓNAK,HOGY KIDOBTAM AZT A RUHÁCSKÁT!

VAN A GYEREKEMNEK 10 MÁSIK!

ÉS AKKOR SEM FOGOM FEL,MIÉRT KELL KUKÁZNI!!!!

AMI MÁR PELENKÁK KOZOTT VOLT A SOK MÁS SZEMÉTTEL EGYÜTT...

UNDORITÓ!

A MÁSIK MEG,HOGY FALUN LAKUNK

MAJD VALAKI MEGLÁTJA ANYÓST KUKÁZNI,MIT SZÓLNAK MAJD UGYAN!

EZEK SZERINT MINDEN EGYES ALKALOMMAL MEGNÉZI,HOGY MIT DOBOK KI A SZEMÉTBE??

HA TI EZ NORMÁLISNAK TARTJÁTOK,SAJNÁLLAK TITEKET! :D

2017. okt. 19. 20:30
 15/38 anonim ***** válasza:
72%

Én elhiszem, hogy jól megy nektek, mert nem kell fizetnetek a lakhatásért, de gondolj bele, hogy vannak szegény emberek is.

Ami nem kell már a kisfiadnak, azt szépen kimosva gyűjtsd össze és add oda egy valóban arra érdemes családnak.

Esetleg küldd el egy anyaotthonnak, ismeretlenül is áldani fognak!

És az anyósod nem lát pazarlást!

2017. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%
Hát, nézd, Te meg anyósod egészen más körülmények között nevelkedtetek, ami nyilván nemcsak az anyagi körülményeket, de a mentalitást, a dolgokhoz való hozzáállást tekintve is. Én is abban a gondolkodásmódban nevelkedtem, hogy ami megjavítható, azt meg kell javítani, ami kitisztítható, azt ki kell tisztítani. Ebben nem értünk egyet a házastársammal, de ez engem nem zavar. Időnként kiszedem a kukából, amit ő oda kidobott.
2017. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is hasonló a helyzet. Múltkor összecsomagoltuk a régi ruhákat, hogy kidobjuk. Anyósom átválogatta, hogy neki még kell belőle.

Néhány hét múlva arra lettem figyelmes, hogy a ruhák amiket elvitt kezdenek egyenként visszaszivárogni, jó lesz ez még nektek felkiáltással.

Azóta akkor dobom ki amikor rögtön jön a kukás autó, hogy esélye se legyen lecsapni a kincsekre.

2017. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%
Én téged sajnállak, kérdező, hogy anyuci kisfiával élsz anyósnál, akit utálsz, és ide kell járnod kiadni a feszültséget.:-)
2017. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó 😊

Van benne vakami ;)

Hát,nem nagyon csípem az anyósom,beleszól az életünkbe,a pároma a hátam mögött befolyásolja nem is kicsit...

2017. okt. 19. 20:47
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Az anyóssal élni nem a ti életetek. Ha a párod nem hajlandó az anyjáról férfiként leválni, akkor férjnek alkalmatlan. Az anyósnak nincs joga felülbírálni a te saját magatokról hozott döntéseidet, például egy ruhadarabotok kidobását. Ebben a házasságban te soha nem leszel boldog, ez nem házasság. Te itt nem az ő szerelme, élete párja, egyenrangú partnere vagy, legfeljebb a gyereke anyja. És ilyen családi viszonyok közt nem lesz boldog a gyerek sem, mert ő ezt érzi.
2017. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!