Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem normális, szerinte...

Anyósom nem normális, szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt lakunk nála sajnos a párommal és a kisfiammal

Vasárnap hányt a gyerkőc,egy alkalommal a nadrágja nagyon "olyan" lett, én kidobtam a kukába.

Nemrég vasaltam a ruhákat,és akkor kapcsoltam,hogy azt a melegítőnacit vasaltam ki - ami egyebkent már kopottab volt- amit én kidobtam!


De ez már nem első eset,hogy az általam kidobott cuccokat szedtem az nagy szemeteskukából!!!!


2017. okt. 19. 19:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a gond, hogy zavarja, ha felülbírálja a döntését az anyósa (ez engem is zavarna), hanem a hangnem. Úgy írt, mintha maga a cselekedet lenne furcsa és nem normális, hogy kitisztít egy foltos nadrágot. Mintha az lenne az általános, hogy a szennyes ruha nem a mosógépbe kerül, hanem a kukába.
2017. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
90%

dehogy tudnátok külön menni, kamu.

ha lenne pénzetek mennétek.

2017. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
87%
Na meg ne haragudj,megérdemled az anyóst. Ha nem tudtál a gyerek születése előtt hatni a papucs férjedre akkor meg is érdemlitek a sorsotokat. Ha külön tudnátok menni,mennétek...kamu
2017. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
81%

De miért kell kidobni a ruhát? Lusta vagy a mosáshoz?

Az anyósod abban az időszakban nőtt fel amikor nem kidobáltak mindent, hanem mentették ami menthető.

"Hát,nem nagyon csípem az anyósom,beleszól az életünkbe,a páromat a hátam mögött befolyásolja nem is kicsit..."

Már ne haragudj, de az ő házában laktok. Oké magánéletbe nem illik beleszólni, de te amiatt vagy mérges, mert anyós nem hülye és ki tudja mosni a koszos nadrágot?

2017. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%

hogy azt a melegítőnacit vasaltam ki - ami egyebkent már kopottab volt- amit én kidobtam!

Mar kopotabb volt? Kozben mas is hordta a nadragot?

1 vagy kezdesz szenilis lenni

2 valaki kivette a kukabol, hordta, eladta a turkaloba, anyosod meg kiturkaszta

3 anyosod kicsempeszte a kukabol, feheritovel kimosta, kikoptatta, hogy ne ismerd fel, es becsempeszte a vasalnivalok koze.


Ha a 3. pont igaz, akkor minden ruhat dobj ki a kukaba, anyosod meg kimosva visszahozza. De jo lenne nekem egy ilyen anyos... Cserelunk?

2017. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy "kedves" utolsó! :D
2017. okt. 20. 18:31
 37/38 Chokkanch válasza:
79%

Szerintem addig örülj ameddig a ruhákat szedi vissza!

Nekem anyósom a penészes kiflit kukázta ki és abból csinált mákos gubát a gyereknek,és mi külön lakunk!! Szerintetek??

2017. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 quekter válasza:
23%

Egyik anyós sem normális....

Már ha érted.

2017. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!