Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akartam az anyósom,...

Miért akartam az anyósom, hogy a gyerekem jobban szeresse öt, mint engem?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli,hogy leáll velem versenyezni? Gyakran átjön hozzánk,2 utcányira lakik és csak unokázna.Zavarja, ha rámnéz a kicsi, ilyenkor elvonja a fogyelmét és ha hozzám szalad, lohol utána, nehogy felvegyem. Most kezd anyás lenni( 11 hónapos) és ez végtelenül zavarja az anyósomat. Én ezt nem értem, Én vagyok az anyukàja, engem szeret a legjobban, hogy lehet erre féltèkeny? Ö csak a nagymamája.

2018. márc. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 31/41 Alexa890610 ***** válasza:
58%
* ragaszkodjon
2018. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Alexa890610 ***** válasza:
58%

* húzódjon


Bocsi, a telefon folyton átírja a szavakat.

2018. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Ilyenekre Én is gondoltam de mondjuk ha magamból indulok ki, nekem Anyu volt a mindenem kiskoromban és ha mondtak rá valamit, csak még jobban ragaszkodtam hozzá.
2018. márc. 6. 07:14
 34/41 anonim ***** válasza:
71%
Nem veheted 100%ra hogy a te gyereked se hisz majd a nagyinak. Én is ettől tartok h anyós telenyomja majd a fejét ha nagyobb lesz de nem is hagyom kettesbe majd őket. Már most nyomja a hülye szövegeit jó h nem érti a gyerek.
2018. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
És ha elakarja vinni nyaralni és a kicsi is akar? Hogy tegyem meg, hogy nem adom oda? Anyuhoz fog járni, hozzá meg nem?
2018. márc. 6. 08:39
 36/41 anonim ***** válasza:
86%
Nyaralni menjél te is vele. Nem engedném el az anyóssal, főleg, ha ilyen. Tehát ha az anyós a gyerekkel akar nyaralni, csak úgy egyezz bele szerintem, hogy mész te is.
2018. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
40%
*simán el tud bni valamit, mert neki nem annyira fontos a gyerek, mert ha fontos lenne, hagyná, hogyha oda akar hozzád menni; tehát őneki anyósodnak nem számít ez a gyerek. Hallottam már olyan nagymamáról ő meg a gyerek apja elvitték magukhoz a gyereket , de amikor a gyerek kiszállt a kocsiból, eltaknyolt, a nagymamáját meg nem érdekelte , hogy mi történt a gyerekkel, mi baja, miért üvölt, hanem elkezdett hisztizni, rikácsolni , meg ott izélt, hogy "Mit üvölt itt nekem?!!" Aztán az apja mondta, hogy hagyja már. Má a gyerek apja. Meg olyan is volt, ez öcsémmel, hogy elment olyan ottalvós 2-3-4? napos kézilabdameccsre -már akkor össze volt szokva a csapat- és akkor az edző megkérdezte a;... Vagy lehet, hogy osztálykiránduláson voltak? Na mindegy, szóval a tanárnő aki volt velük, megkérdezte öcsémet, hogy "Nem hiányzik anya?" Erre az öcsém bőgni kezdett, hogy de; és akkor anyának el kellett mennie érte kocsival másik városba, mert úgy ordított már a gyerek, és nem lehetett leállítani, csitítani, megnyugtatni,semmi ; ekkor negyedikes volt.
2018. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
82%

Alakul a helyzet...azt javaslom,hogy minél hamarabb tisztázzátok ezt a helyzetet,mert bizony hipp-hopp eljön az idő,mikor a csemetéd szól neked,hogy "Anyaaaa!",anyósod meg bájos vigyorral a képén válaszol is neki,hogy "Tessék?"...

Mint anno nálunk...nem pattant el az ér az agyamban...dehogy😁

2018. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Nekem is ugyanilyen az anyósom...kikapkodta a gyereket a kezembol,amikor utánam sírt elvitte másik irányba,csak,hogy ne lásson,minden nap jött több hónapig,aztan egyszer húztam egy határt es beszéltem vele.Azota nem jon,pedig en egy szóval sem említettem,hogy ne jojjon,csak a viselkedésére tértem ki,de nekünk voltak előzmények is,ugyanis a fia életéből nem tud kiszakadni :(

Alig várja hogy nagyobb legyen a fiam es nála legyen legtöbbet.Sajnos nem engedhetem,mert elvenné még az életem is!

Légy óvatos!Egy életed van,te vagy a gyerek anyja es korlátozd a mamát,mert ennek nem lesz jó vege!

2018. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
80%
Nekem az a véleményem, hogy max heti 1 alkalom a Te felügyeleteddel bőven elég+évi egy közös nyaralás(2-3 nap)ha már nagyobb. Ha jó a kapcsolatod a gyerekeddel úgy is beszámol majd a jövőben arról hogy nagyi miket beszél rólad a hátad mögött☺Az okos gyereket nem nagyon lehet hűlyìteni.
2018. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!