Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akartam az anyósom,...

Miért akartam az anyósom, hogy a gyerekem jobban szeresse öt, mint engem?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli,hogy leáll velem versenyezni? Gyakran átjön hozzánk,2 utcányira lakik és csak unokázna.Zavarja, ha rámnéz a kicsi, ilyenkor elvonja a fogyelmét és ha hozzám szalad, lohol utána, nehogy felvegyem. Most kezd anyás lenni( 11 hónapos) és ez végtelenül zavarja az anyósomat. Én ezt nem értem, Én vagyok az anyukàja, engem szeret a legjobban, hogy lehet erre féltèkeny? Ö csak a nagymamája.

2018. márc. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudhatom visszanézel-e még a kérdésedre,DE

Minap megkérdezte a fiam,hogy ki nekünk a fontos?Mármint apának meg anyának.Mondtuk hogy ő meg a testvérei.Senki más.

Erre jött,hogy akkor mama tényleg igazat mondott,MERT NEKÜNK NEM Ő A FONTOS!(mármint a mama)

Kérdem én:milyen beteg elmében születik meg ilyen vagy ehhez hasonló gondolat,hogy egy szülőnek nem a gyereke az első??

Vagy mi vagyunkk selejtek,amiért a gyerekek előbbrevalók,mint a mama???

2018. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!