Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan bírjuk rá anyósomat,...

Hogyan bírjuk rá anyósomat, hogy kérje vissza a slusszkulcsot a 3 éves gyerekünktől? Nem hajlandó!

Figyelt kérdés

Egy banális ügy következik, amit mégsem tudunk megoldani.:) Anyósom és apósom kissé habókosak már, nem ma születtek. Amikor a kisfiunk náluk volt, nekiadták a pótslusszkulcsukat az autójukhoz, mert a gyerek imádja a kulcsokat. Hazahozta magával, azóta nem ereszti a kezéből. Reggel egyből keresi, este egy konkrét helyre teszi le, sír, ha nem találja hirtelen.


Viszont a férjemnek állandó stresszt jelent, hogy nehogy elveszítse a gyerek, mert csak két kulcsuk van anyósoméknak a kocsihoz és anyósom minden nap rákérdez, megvan-e még a kulcs. Kértük anyósomat, hogy vegye vissza a gyerektől, de ő azt mondja, akkor "nem áll többé szóba vele" a gyerekünk, így nem meri elkérni. Nem viccelek, szó szerint ezt mondta, mert neki fontos, hogy a gyerek szeresse őt. A többi unokának sem mond nemet soha semmire. Én már próbáltam neki mondani többször, hogy nem tudom garantálni a kulcs épségét hetekig egy kisgyerek mellett. De nem hat!

Mi nem akarjuk elvenni, hiszen nem mi adtuk neki a kulcsot, és nem is nekünk fontos, hogy visszakerüljön a helyére. Nem is fogjuk mi ezt magunkra venni, hiszen nem mi csináltuk a bajt.


Mi legyen, állítsuk le anyósomat a kérdezősködésről aztán vagy meglesz a kulcs, mikor keresik vagy nem? Vagy bírjuk rá valahogy, hogy kérje vissza?



2018. aug. 21. 14:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
100%
babakekszes* lehet el kéne kezdenem szemüveget hordani :D
2018. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
87%
Légyszi, linkeld a húsos-csontost! Állítólag törlésre került gyakoriról. :(
2018. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is kell a húsos-csontos! Légyszi linkeld be!!!
2018. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
96%
Jujj ebbe a két utolsóba beleolvastam, alig várom legyen időm végigröhögni😁
2018. aug. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az is sokat elmond a társadalmunk szellemi szintjéről hogy a bugyuta kérdések jelentik a szórakozást és kikapcsolódást. Akik ezekre a kérdésekre élvezkednek, ők sem lehetnek sokkal intelligensebbek. Hányan felgyűltek itt nyálcsorgatva, remegve (és privátokat is írtak nekem pl.) hogy vaaalaakii linkelje már a kérdéseket....komolyan, nem ismertek olyat hogy mondjuk KÖNYV? Szóval a válaszolók szellemi igényessége is a béka segge alatt van nem csak a kérdezőé. Ez valahol szánalmas és szomorú hogy ennyien begőzöltek attól hogy náluknál ostobább(nak remélt) emberek irományait olvashatják.
2018. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
98%
Kedves 96, könyvelő vagyok, adótanácsadó. Sokat olvasok. Könyvet, könnyedebbet és komolyat, verset és regényt. És jogszabályt, rengeteget. És vállalom, hogy az agyamnak szüksége van arra néha, hogy ne dolgozzon. Nekem erre tökéletes, hogy elnyúlok telefonnal a kezemben és idiótákon röhögök.
2018. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
91%

Mindig is érdekelt, hogy vajon milyen az olyan ember gondolkodásmódja, aki hagyja, hogy a gyereke liluló fejjel üvöltsön torkaszakadtából nyilvános helyen, egy nyalókáért. Közben toporzékol, ordít, sikít, földhöz vágja magát. Ilyenkor mindig nézek (ahogy sokan mások), hogy úristen, miért kell minden hülyének szaporodnia. Amikor visszhangzik az utca vagy a bolt, mert Pistike nem kapja meg a nyolcadik rágót és addig visít, amíg anyuka megveszi neki.


Hála ennek a kérdésnek, sok mindenre választ kaptam. :D

2018. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
0%

97, csak gratulálni tudok hogy a te agyad attól kapcsolódik ki ha ilyeneket olvasgatsz.


(gondoltam hogy mindenki orvos meg jogász lesz hirtelen...így szokott lenni)

2018. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
0%
96-esnek: én is könyvelő vagyok. Csak ezek szerint picivel igényesebb. Szakmabeliek közt is vannak szintbeli eltéresek de ettől kerek a világ. A kérdező akár alkotmanyjogász is lehet..
2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!