Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan bírjuk rá anyósomat,...

Hogyan bírjuk rá anyósomat, hogy kérje vissza a slusszkulcsot a 3 éves gyerekünktől? Nem hajlandó!

Figyelt kérdés

Egy banális ügy következik, amit mégsem tudunk megoldani.:) Anyósom és apósom kissé habókosak már, nem ma születtek. Amikor a kisfiunk náluk volt, nekiadták a pótslusszkulcsukat az autójukhoz, mert a gyerek imádja a kulcsokat. Hazahozta magával, azóta nem ereszti a kezéből. Reggel egyből keresi, este egy konkrét helyre teszi le, sír, ha nem találja hirtelen.


Viszont a férjemnek állandó stresszt jelent, hogy nehogy elveszítse a gyerek, mert csak két kulcsuk van anyósoméknak a kocsihoz és anyósom minden nap rákérdez, megvan-e még a kulcs. Kértük anyósomat, hogy vegye vissza a gyerektől, de ő azt mondja, akkor "nem áll többé szóba vele" a gyerekünk, így nem meri elkérni. Nem viccelek, szó szerint ezt mondta, mert neki fontos, hogy a gyerek szeresse őt. A többi unokának sem mond nemet soha semmire. Én már próbáltam neki mondani többször, hogy nem tudom garantálni a kulcs épségét hetekig egy kisgyerek mellett. De nem hat!

Mi nem akarjuk elvenni, hiszen nem mi adtuk neki a kulcsot, és nem is nekünk fontos, hogy visszakerüljön a helyére. Nem is fogjuk mi ezt magunkra venni, hiszen nem mi csináltuk a bajt.


Mi legyen, állítsuk le anyósomat a kérdezősködésről aztán vagy meglesz a kulcs, mikor keresik vagy nem? Vagy bírjuk rá valahogy, hogy kérje vissza?



2018. aug. 21. 14:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
92%

Nahát! Alug tanult meg járni és már rettegésben tartja a felnőtteket egy sz.ros kulcscsomóval. Mindenesetre imádkozz nehogy ellopják a kocsit, mert ha nem tudjàtok bemutatni a pótkulcsot, akkor megszívtátok.


Nem baj, majd vesztek nekik új autót, nehogy a babukát megbántsátok.


Mellesleg...felnőtt emberek vagytok. Senkinek nem jutott eszébe kicserélni azt a rohadt kulcsot egy másikra???

2018. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
94%
Tessék már átgondolni válaszolók! Anyóst kéne itt most szidni, anyuka meg tudná oldani a gondot de nem akarja mert anyóson akar bosszankodni.
2018. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkabb a gyerek nevelesen kene bosszankodnia!
2018. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
90%
Én se értem. Vegyétek el a gyerektől a kulcsot ti, és magyarázzátok el neki hogy mizu.
2018. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
90%

Rossz anyós, nem szabad! Pfuj!

Jó lesz?

2018. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 A kérdező kommentje:
Mi NEM fogjuk ezt magunkra vállalni, mert nem mi adtuk neki. Mi nem nem merjük, hanem nem akarjuk. Anyósom nem meri.
2018. aug. 21. 15:02
 27/116 anonim ***** válasza:
94%
Nem anyós az idióta... A fejedre nőtt a gyerek.
2018. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 anonim ***** válasza:
91%

és még meg is magyarázza, hogy miért hülye :D

szerinted az a 3 éves gyerek emlékszik/érdekli, hogy kitől kapta a kulcsot? szerintem maga a kulcs se érdekli, szimplán tudja, hogy kell nektek a kulcs, ezért nem adja oda. tudja, hogy ezzel sakkban tartja az egész családot. röhejes

2018. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
95%
Oké, utálod anyóst, meg akarod leckéztetni. Levágtuk. De neked mint anyának nem kéne nevelni azt a gyereked? Vagy a birka ferjednek aki meg mint írod tiszta stresszben van a kulcs miatt?
2018. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim ***** válasza:
96%
Ez tényleg nem kamu? Mi a xarért nem veszed el tőle te? Te vagy az anyja! Ne legyél már ilyen dedós, kit érdekel, hogy anyós adta oda neki.
2018. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!