Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan bírjuk rá anyósomat,...

Hogyan bírjuk rá anyósomat, hogy kérje vissza a slusszkulcsot a 3 éves gyerekünktől? Nem hajlandó!

Figyelt kérdés

Egy banális ügy következik, amit mégsem tudunk megoldani.:) Anyósom és apósom kissé habókosak már, nem ma születtek. Amikor a kisfiunk náluk volt, nekiadták a pótslusszkulcsukat az autójukhoz, mert a gyerek imádja a kulcsokat. Hazahozta magával, azóta nem ereszti a kezéből. Reggel egyből keresi, este egy konkrét helyre teszi le, sír, ha nem találja hirtelen.


Viszont a férjemnek állandó stresszt jelent, hogy nehogy elveszítse a gyerek, mert csak két kulcsuk van anyósoméknak a kocsihoz és anyósom minden nap rákérdez, megvan-e még a kulcs. Kértük anyósomat, hogy vegye vissza a gyerektől, de ő azt mondja, akkor "nem áll többé szóba vele" a gyerekünk, így nem meri elkérni. Nem viccelek, szó szerint ezt mondta, mert neki fontos, hogy a gyerek szeresse őt. A többi unokának sem mond nemet soha semmire. Én már próbáltam neki mondani többször, hogy nem tudom garantálni a kulcs épségét hetekig egy kisgyerek mellett. De nem hat!

Mi nem akarjuk elvenni, hiszen nem mi adtuk neki a kulcsot, és nem is nekünk fontos, hogy visszakerüljön a helyére. Nem is fogjuk mi ezt magunkra venni, hiszen nem mi csináltuk a bajt.


Mi legyen, állítsuk le anyósomat a kérdezősködésről aztán vagy meglesz a kulcs, mikor keresik vagy nem? Vagy bírjuk rá valahogy, hogy kérje vissza?



2018. aug. 21. 14:02
 81/116 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem miért nem törlik ki már ezt a kérdést? Átlátszóan KAMU!!!! Nem látjátok, hogy csak szórakozik veletek a kérdező!
2018. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, ez simán létezhet. Sok ilyen gügye meny van aki anyósát a gyereken keresztül szívatná. Azt akarja hogy a gyerek a mamára haragudjon. Ebben mi a kamuszagú?
2018. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
92%
Simán lehet valós kérdés. Ha tudtád hányan vannak, akik nem a gyerekeket, hanem a körülöttük élő felnőtteket próbálják nevelni.
2018. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy ilyen emberek tényleg vannak, sajnos az én ismerettségi körömben is... és ezeknek is ugyanolyan szavazati joga van, amikor egy hároméves egy cseszett kulccsal zsarolja őket... XD :,(
2018. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hogy irigylem a problémátokat!


A gyereketek meg egyáltalán nem lesz elkényeztetett, , hisztis, beképzelt, uralkodó alkat. Hát hajra, amíg ilyen nevelést kap az előbb felsorolt tulajdonságok mind megmutatkoznak majd rajta. Na akkor vissza fogjátok még sírni a kocsikulcsos történetet.

2018. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, még tart ez a szappanópera??😂😂😂
2018. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
100%
Melyik volt a babakekszes apuka? Valaki be tudja linkelni?
2018. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
100%

Ne etessük már a trollt, gyerekek! :D



Lehet rég begörcsölt a válaszokon.

2018. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
100%

A végén az is lehet, hogy a gyerek zsarolta meg őket a kulccsal, hogy írják ki a kérdést és olvassák fel neki. XD


Üdv Pisti! Nekem kizsarolhatsz egy BMV-t is! XD

2018. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
100%
a csontos megvan, ha kell tudom linkelni. de a babakezes apuka kimaradt nekem
2018. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!