Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális vagy beteges?

Ez normális vagy beteges?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk még nincs gyermekünk, sajnos nehezen is lehet, próbálunk mindent megtenni ezügybe a férjemmel, de egyenlőre nem sikerült. A történet az, hogy anyósom a természeténél fogva imádja a gyerekeket, a környezetében akit csak lehet babusgat, becéz stb... Viszont ő jelenleg még dolgozik egy iskolai konyhán, és van egy kislány aki imádja anyósomat, anyósom detto a kislányt. Már akkora a barátság, hogy a kislány szülei is meghívják szülinapra, névnapra, mindenre, amit a kislány kiharcol. Ezt én és a férjem (és még sokan mások) gondoljuk, hogy ez túlzás és egy kicsit sajnos beteges, mert egy egyvadidegen gyerek nem az unoka, de még családtag sem.Mi is imádjuk a gyerekeket, de nem ilyen szinten. Ha lesz sajátunk, vele úgy fogunk foglalkozni, mint a szemünk fényével,nem úgy, mint egy vadidegen gyerekkel. Ti mit gondoltok erről? Vagy ti lennétek hasonló cipőben, hogy a gyereketek isteníti a konyhás nénit és tisztára úgy kell vele bánni, mintha a nagymama volna? Már majdnem, hogy az igazi mama ki van rekesztve?
2018. okt. 26. 10:03
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Lehet én tűntem "betegesnek" a saját negatív élmények miatt, de valamilyen szinten meg lehet engem is érteni. Rosszul esett, sok embert kérdeztem, valaki azt mondta anyósom fölöslegesen pesztonkázza más gyerekét,úgysem ő mamája, de a többség szerint nem baj, ha ő ilyen és a kislány szülei is támogatják semmi akadálya, hogy egy szép barátság alakuljon ki. Egyszóval felfújtam a dolgot
2018. nov. 2. 08:35
 42/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok ahhoz, hogy beláttad.
2018. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!