Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire várhatja el az...

Mennyire várhatja el az anyósom azt hogy én neki álljak főzni az ő konyhájában?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja és nevelő apja azt feltételezte hogy nem tudok főzni, valamelyik nap oda került a sor hogy párommal neki kezdünk főzni ő ott hagyott hogy bizonyítsak nekik, ismeretlen konyhába, más-más főzési szokással, esetleg hibázással mert én is ember vagyok. Bizonyítanom kellene vagy elég ha a párom tudja hogy igen is tudok főzni?

2019. júl. 15. 19:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
34%

“Egy idegen konyhában még a szemetest sem találja az ember.“

Hadd segítsek: a mosogató alatti ajtó mögött találhatod rendszerint. Aki tud főzni, az idegen konyhában, vagy egy kempingben is tud főzni, aki meg nem, az ne állítsa az ellenkezőjét.

2019. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Annyira feltalalom magam hogy hol a kuka meg mar par dolgot tudok de akkor sem kellemes erzes ha valami hirtelen kellene es nem tudod hova kapj mert közbe néznek.
2019. júl. 15. 19:45
 13/41 anonim ***** válasza:
36%

Mosogató alatt még életemben nem láttam szemetest.


Figyi kérdező, ha cseszi a csőröd, főzz neki. Ha nem, szard le.

2019. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
25%
Zzzzzz
2019. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Teszem hozza nem vagyok családos ferjezett asszony....akinek mar 20-30 ev tapasztalat van a kezebe.
2019. júl. 15. 19:47
 16/41 anonim ***** válasza:
70%

*havonta*


Amúgy nem vagy te egy kicsit drámakirálynő? Igazából én itt nem látom a problémát. Szerintem a párod azért szeretné, hogy te főzz, hátha így közelebb kerülsz a szüleihez. Hogy megdícsérjenek, hogy dejótfőztél, megkérdezhesd az anyukáját ő hogy csinálja stb. Ha nem is beszélgetsz velük akkor konkrétan nem is ismered őket, és ők sem téged. Azért nehogy már soha semmiről ne legyen véleményed abban a témában amiről beszélnek. Ugyanúgy te is hozzájuk tudsz szólni...Ha velem történik valami érdekes vagy olvastam/láttam/hallottam valamit, akkor én azt elmesélem a párom szüleinek. Legyen szó akár arról, hogy láttam egy jó kis cipőt, vagy hogy milyen furcsa beszélgetést hallottam az utcán, mi van a munkában/egyetemen. Ahogy tőlük is megkérdezem hogy vannak, mi a helyzet, megkérem hogy meséljenek valamit. Anyósommal néha még vásárolgatni is elmegyek, apósom meg tanítgat vezetni...és egyikük sem harapta át a torkom. Engem zavarna, ha másfél év után nem tudnék leülni a szülőkkel beszélgetni és nem is ismernének gyakorlatilag. Ahelyett hogy nyavalyogsz kapcsolódj be te is a beszélgetésekbe, lész része a családnak...

2019. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Szerinted ember engem nem zavar?

Es szerintem ez a ki iras kicsit sem nyarvogas ez az oldal azért lett letre hozva hogy az ember feltegye a kerdeseit es nehogy mar te akard megszabni a dolgokat.

2019. júl. 15. 19:51
 18/41 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, NEKED fontos, hogy az anyós tudja, hogy te tudsz főzni? Úgy érzed, bizonyítanod kell? Úgy érzed, "nőbb" vagy, ha ehetőt főzöl? Tisztelni fog, ha elé teszel egy tányér paprikás krumplit?
2019. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
61%

“Párom édesanyja és nevelő apja azt feltételezte hogy nem tudok főzni”

És másfél év alatt egyszer sem vittél át egy tányér édes, vagy sós süteményt, helyette telenyígod a Gyakorit, hogy veled együtt szidjuk a nőt, aki egyébként nem az anyósod.

2019. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy elég az ha a párom és sajat magam tudom hogy tudok főzni nem szeretek masok elvarasainak megfelelni.
2019. júl. 15. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!