Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire várhatja el az...

Mennyire várhatja el az anyósom azt hogy én neki álljak főzni az ő konyhájában?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja és nevelő apja azt feltételezte hogy nem tudok főzni, valamelyik nap oda került a sor hogy párommal neki kezdünk főzni ő ott hagyott hogy bizonyítsak nekik, ismeretlen konyhába, más-más főzési szokással, esetleg hibázással mert én is ember vagyok. Bizonyítanom kellene vagy elég ha a párom tudja hogy igen is tudok főzni?

2019. júl. 15. 19:13
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Senki nem szidta szerintem.

Mellesleg meg elobb leritam nem csalados asszony vagyok hanem csak 19 éves aki meg tanul es 30 km-re lakok tőlük.

2019. júl. 15. 19:57
 22/41 anonim ***** válasza:
57%
Ember....van egy stílusod, az biztos. “A stílus maga az ember”, hallottad már gondolom. Csiszolj rajta, mielőtt megismerkedsz a szülőkkel azt javaslom. Tanácsot adtam, nem szabtam meg semmit. És de, ez igenis hiszti. Nem kell a bolhából elefántot csinálni. Ez is csak egy javaslat.
2019. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
62%
Tegnap itt bizonygatta valaki, hogy egy 19 éves lehet érettebb és komolyabb, mint egy 30-40 éves. Remélem az illető olvassa ezt a kis dulifulit, mert bizony ez az átlag.
2019. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
77%
Húsz éve főzök, igazán jól de én se szeretek más konyhában főzni. Pláne nehéz ilyen bizonyításszerűen. De nem is értem neked miért fontos hogy főzicskélj, ez egy játszma, ne menj bele. Ha elkezdesz versengeni, harmoinc év mulva is megy majd a vita, ki készíti a jobb uborkasalátát. Hát kell ez neked?
2019. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Metionin ***** válasza:
80%

Hát én arcon röhögném ha valaki azt akarná hogy álljak le nála főzni, mert ő bizonyítékot akar hogy tudok főzni :D

Amúgy is mi köze hozzá? Nem ő jár veled hanem a fia, aki meg gondolom elégedett a főzési tudásoddal.

2019. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
32%

párommal neki kezdünk főzni ő ott hagyott


Ha ott marad, akkor meg aza bajod, hogy nem hagy érvényesülni. A hülye pasid se tudja, hol a szemetes?

2019. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%

Hát én arcon röhögném ha valaki azt akarná hogy álljak le nála főzni


NEm a mama akarta, a kiscsaj állt neki a pasijával, aztán meg nem tetszik, hogy hagyták őket kibontakozni :D

2019. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot részben mindenkinek igaza van még az arrogáns kommentelőnek is!
2019. júl. 15. 20:46
 29/41 anonim ***** válasza:
67%

Ahol bizonyítgatnod kell, hogy tudsz főzni az már régen rossz. Ha most ilyen problémáitok vannak, akkor később mégtöbb vitáitok lesznek. Nem értem miért baj az, ha egy nő nem tud főzni 20 évesen. Persze nyilván az alapokat tudni kell, de ha oda kerül a sor egy nő úgyis mindig tud valamit alkotni. Ha más nem, akkor modern kaját csinál amikhez lehet kapni alapport és egyszerű, gyors. Nem minden nő születik szakácsnak, ahogy mi sem várjuk el minden férfitól, hogy szereljen meg mindent a lakásban. Érdekes ez amúgy, mert a nőknél el van várva, hogy patika kaját szolgáljon fel a jó urának meg a családnak, de egy férfi ha nem tud kicserélni egy konnektort vagy átvasazni egy ajtót az már nem baj.

Én 22 éves nőként már pár éve főzök magamra és a páromra, de még most is gyakran elrontom amit főzök, és nem mindig ízlik a páromnak, mégha mekem be is jön a kaja. Nem kell bizonyítani senkinek, felesleges ekkora elvárásoknak megfelelni ebben az elb.szott világban. A lényeg, hogy jókat egyél és legyen mit enni. A lazább napokon meg lehet bűnözni és pizzát rendelni az esti filmezéshez. Szerintem 20 évesen ezek teljesen rendben vannak a MAI világban. Majd ha lesz gyerek meg család és 30 felett van a nő, akkor lehet a főzéstudományról beszélni, de amíg valaki 20-22 évesen iskolába jár attól ne várjuk el, hogy úgy főzzön mint egy 3 gyerekes családanya vagy mint egy nagymama. Nem kell a kamu duma, hogy 20 évesen már valaki nagyon jól főzzön. Nem tudom miért ekkora kamus, felszínes mindenki. Közben aki főzni se tud de magyaráz az meg eszi a zacskós kínai levest.

2019. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Adom az egészet amit le írtál reálisan, én sem vagyok szakács ahogy leirtam nincs 20-30 év tapasztalatom az alapokat megtudom csinálni es igen minden ember hibázik meg ha csak kiserletezesbol is foz leglabb tudja hogy mit nem tud vagy mit rontott el.
2019. júl. 15. 21:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!