Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Régebben gyereket akartam/akar...

Régebben gyereket akartam/akartunk de az utóbbi időben egy kicsit átértékeltem a gyerektémát. Jogosan neheztel a párom?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt teherbe estem, meg akartuk tartani de végül elment a baba. Utána jött a covid és parkolópályára tettük a gyerek témát. Most viszont másképpen látjuk a helyzetet, én bizonytalannak itélem meg a jövőt, nem szeretnék a jelenlegi gazdasági, nemzetbiztonsági, energia válság és klíma katasztrófa közepén baba projekten gondolkodni. Ő azt hányja a szememre hogy “de fiatal anyuka akartál lenni” és hogy biztos azért mert már nem szeretem.

Sosem voltam az a nagyon családcentrikus ember, de úgy gondoltam hogy 25 előtt szeretnék szűlni, ha szűlök, de 27 leszek, ès ez màr nem elv szàmomra… De a covid után, háború, válság…eltört a mécses. Szeretném egy kicsit élvezni az életemet és azt amiért 6 éve csak melózunk. Van egy kis üzletünk, főként ukrajnából importálunk, ami kezdett elég problémás lenni az utóbbi időben… albérletben lakunk. Egyet értünk abban hogy saját lakásba kellene a gyerek, de mire meglett volna az előleg év elején, arra majd 30%al nőttek az árak.

Nem az hogy ő most akarja, de tervezi, én meg hallani sem akarok róla addig amíg abban sem vagyok biztos hogy 2év múlva még ebben a városban élek-e.

Velem van a baj?



2022. júl. 26. 21:23
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
33%

50-es, nem egy 10 gyermeket vállaló családról írtam, hanem 10 darab, gyermeket vállaló családról.


De szerintem mindig látjuk, hogy a többség csak sír, de nem tesz semmit.

2022. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
73%

O, es te? Te mit teszel?

A 10 db gyerekes csalad a szaros pelenkakkal es a sok muanyaggal biztos kornyezettudatosabb, mire alapozod ezt?

Igen, pont amiket leirtal. Csapvizet iszom, nem veszek muanyag sz.raagokat, ellentetben a gyerekes ismeroseimmel, akik szinte minden nap megvesznek a gyereknek valami kacatot.

Nem tomegkozlekedem, viszont kerekparral jarok mindenhova. Komposztalok, ujrahasznositok, es akkor veszek uj ruhat/cipot, hogyha mar a masik tonkrement. Soroljam még?

Te jössz...!

2022. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!