Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apámnak mi baja lehet velem?

Apámnak mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Szeptembertől tanulni fogok, ha minden jól megy jövő ilyenkor tiszthelyettes fokozatban leszek katona. A jogosítványt is csinálom, hétfőn vizsgázok, ha átmegyek megvan a jogsim. Eddig ezekkel nyaggatott, én mind a kettőt megcsináltam. (na jó, a jogsi hétfőn lesz meg, HA átmegyek)

Ma akartam menni edzeni (testépítés) és nem engedett. Mondja "annyi dolgod van". Mintha nem csinálnék semmit. Többször segítettem itthon fát pakolni stb, mikor kérdezem mi munka van, akkor mondja, hogy semmi.

Nem értem. Akkor mondja meg, hogy nem mehetsz edzeni, le vagy sz@rva és akkor tudomásul veszem. Komolyan, más örülne, hogyha sportolna a gyereke. Inkább igyak, drogozzak, mint ahogy egyre több fiatal? 19F vagyok.


2011. jún. 3. 22:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám volt ilyen, sehova nem engedett el, amíg kicsi voltam. De most, hogy egyetemista lettem, felnőttként kezel.

Sokszor veszekedtünk, semmi nem volt neki jó, egyszer még azt is a képembe vágta, hogy élete legnagyobb csalódása vagyok (16 éves voltam), amin meg is lepődtem, mert halál nyugodtan jelentette ki, és ez nem jellemző rá ma sem.

Ma már felhőtlen a kapcsolatunk, bár alig vagyok otthon, és nővéreim balhéznak vele mindig. Az én hobbim a könyvtárba járás, ami az egyetem miatt nem kerül pénzbe, szóval meg is dicsér, hogy milyen olcsó gyerek vagyok (bulizni nem járok).

Sokak szerint én vagyok a tökéletes gyerek, de bármit teszek is, sosem hálálhatom meg azt a támogatást és szeretet, amit anyagiakban és lelkiekben kaptam. És rájöttem arra is, hogy akármiket vágunk is egymás fejéhez, vagy ha végtelen is a nézeteltérések száma, az sem változtathat a szereteten. Biztos vagyok benne, hogy apukád a fent leírtak ellenére szeret...


19/fiú


19/f

2011. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%

1. Már bocs, de szerintem a testépítés nem sport, hanem olyasmiféle, mint a tetoválás, testalakítás, stb.

A koksztól csak kigyúrt leszel, de se nem erős, se nem gyors. Ha egy rendes sportot választanál, lehet, hogy az öregnek is jobban tetszene. Járj pl birkózni, különb felépítésed lesz, és állóképességed, mint a gyúrással.


2. A T4-es szint a legmagasabb a katonaságnál, de az is egy szégyen! Rákészülés nélkül puhosan is megcsinálom. Erre ne legyél olyan büszke, mert aki tudja miből áll az, az tudja azt is, hogy az nem követelmény.


A honvédségnél kérhetsz nőtlen szállói elhelyezést szerintem, talán még szerződésesként is. Ott lehet egy kis önálló életed.


3. Apádat meg kéne tanulnod kezelni. Tudnod kéne, mivel lehet kikerülni, és másfelé fordítani, amikor nem hagy békén! Aggyal küzdj az ilyen helyzetekben ne ész nélküli méltatlankodással!


Sok sikert!

2011. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"1. Már bocs, de szerintem a testépítés nem sport, hanem olyasmiféle, mint a tetoválás, testalakítás, stb."

Kíváncsi lennék rá, hogy pl. egy 1,5órás edzést mennyire bírnál. PL. Ha nem sport, akkor te biztos a testsúlyod 2szeresével nyomsz fekve, gugolsz, illetve 10km gyaloglás kardiónak meg se kottyan és felhúzod magad 15ször egyszerre.


"A koksztól csak kigyúrt leszel, de se nem erős, se nem gyors. Ha egy rendes sportot választanál, lehet, hogy az öregnek is jobban tetszene. Járj pl birkózni, különb felépítésed lesz, és állóképességed, mint a gyúrással."

A táplálékkiegészítő és a koksz nem ugyanaz. Mondj már nekem te egy kokszot. Ha nem értesz hozzá, akkor ne írogass.


"2. A T4-es szint a legmagasabb a katonaságnál, de az is egy szégyen! Rákészülés nélkül puhosan is megcsinálom. Erre ne legyél olyan büszke, mert aki tudja miből áll az, az tudja azt is, hogy az nem követelmény."

Lehet szégyen, de nekem ott mondták kiemelkedő volt a teljesítményem. A futást is röhögve futottam le 12:51 alatt, itthon is 110fekvőtámaszt csináltam. Ez annak tudható be, amit te nem sportnak nevezel.

2011. jún. 4. 09:17
 14/35 anonim ***** válasza:

Igazad van! Akkor a legkönnyebb valamit kritizálni, ha te nem éled át az a dolgot. Szerintem nagyon is becsülnivaló, ahogy sportol és dolgozik.

Kedves "kérdés kiíró"! Ne foglalkozz az ilyenekkel, mert annyit sem ér az egész. Törekedj továbbra is arra, amire eddig: dolgozz és sportolj. És őszintén, a legjobbakat kívánom abban a tekintetben is, hogy fateroddal rendeződjenek a dolgok.

2011. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

tegnap 09:17


Másfél órás edzés? :D

Kétórásak szoktak lenni, és mi csak hobbi szinten nyomjuk. A 15 felhúzás az nudli, annyit gimnazista koromban is csináltam, de most ráedzenék, menne. Bár most 100 kiló vagyok, ha te 200-al nyomsz fekve akkor tényleg megtapsollak!

A kokszot mindenre értem, a fehérjeszelettől kezdve a vitaminig.

10 km-es sétának semmi köze nincs az állóképességhez, bár ha 3200-at futottad akkor a te korodban az nem egy olyan rossz eredmény.

Az, hogy kigyúrod magad, és így a teljesítőképességed, némiképp megnő, az magától értetődik. Te a külsődet építed, és akkor vagy elégedett, ha az utolsó kis izomrostod is szépen feszül. Ez pedig inkább testalakítás és nem sport, persze ezt egyetlen testépítő sem képes megérteni! :D

Szerintem ez lehet a gond nálatok is. Nem vagy képes elfogadni azt shogy mások látják amit csinálsz. Lehet hogy sok munka van benne, de a mákfűzésben is sok van, a kérdés csak az eredmény. Nameg tuti hogy az öregednek az is böki a csőrét amennyibe ez az egész kerül, vagy kerülni fog! Nameg ez az egész végletekig menő gyúrás olyan pojácás dolog.

2011. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Másfél órás edzés? :D

"Kétórásak szoktak lenni, és mi csak hobbi szinten nyomjuk."

Akkor el vagy tévedve barátom. Nem elég intenzív az edzésed! 2órás edzés túl sok, nem jó!



"A 15 felhúzás az nudli, annyit gimnazista koromban is csináltam, de most ráedzenék, menne. Bár most 100 kiló vagyok, ha te 200-al nyomsz fekve akkor tényleg megtapsollak!"

Példának írtam a két mázsát. 85kg vagyok és 190cm. 114kg-ba ment 8egyszere. Azért ez elég jó. Olyan, mintha te 134kg-ba nyomnál bele. Ez a "ha ráedzenék" szöveget meg hagyjuk. Én is megnyerném az ötöst, ha lottóznék és kihúznák. Meg lehet felhúztad magad 15ször egyszerre, de hogy? Alsó madárfogással? Teljesen leengedted maga? Edzés végén vagy elején? Súllyal? Ezer mindentől függ.


"A kokszot mindenre értem, a fehérjeszelettől kezdve a vitaminig."

Akkor hogyhogy még életben vagy? Ugyanis a csirkemellben is van fehérje, a narancsban is van vitamin. Koksz: deca durabolin, sustanon 250, winstrol depot, danabol, dianabol stb. Ezek kokszok.


"10 km-es sétának semmi köze nincs az állóképességhez, bár ha 3200-at futottad akkor a te korodban az nem egy olyan rossz eredmény."

Dehogy nincs. Ha nem bírod, akkor lihegsz mint állat és fáj az oldalad. (mondjuk ez a rossz kajálástól is mehet)


"Az, hogy kigyúrod magad, és így a teljesítőképességed, némiképp megnő, az magától értetődik. Te a külsődet építed, és akkor vagy elégedett, ha az utolsó kis izomrostod is szépen feszül. Ez pedig inkább testalakítás és nem sport, persze ezt egyetlen testépítő sem képes megérteni! :D"

Ez egy esztétikai sport. Aki olyan tudatlan, hogy a fehérjéket a koksz kategóriákba sorolja, az ne ossza az eszet!


"Szerintem ez lehet a gond nálatok is. Nem vagy képes elfogadni azt shogy mások látják amit csinálsz. Lehet hogy sok munka van benne, de a mákfűzésben is sok van, a kérdés csak az eredmény. Nameg tuti hogy az öregednek az is böki a csőrét amennyibe ez az egész kerül, vagy kerülni fog! Nameg ez az egész végletekig menő gyúrás olyan pojácás dolog."

Ajánlom az előző mondatom ismét elolvasását.

2011. jún. 5. 18:08
 17/35 anonim ***** válasza:
91%

"Na igen, de most nyáron nem. Szeptembertől meg katonaságnál leszek.

Én addig nem nyugszok, amíg nem fizetem ki nekik, hogy felneveltek. Szóltam anyámnak is, hogy becsülje meg az összeget, hány millába kerültem! (ha 10év múlva, ha 15év múlva, de kifizetem nekik!)"


Öreg te eszednél vagy??? Már ne haragudj, nem akarok megbántani, de egy normális szülő egy árva vasat se fogadna el, ez nem így működik!!!

Az a dolga a szülőknek, hogy felneveljenek, ha erre anyagilag nem képesek, ne vállaljanak gyereket! Ez nem így működik, hogy utólag kifizeted, azt amit rád költöttek és mondjuk oda adsz 4milliót ft-t


Talán te is elvárnád a gyerekedtől, hogy miután felnőtt kifizesse az összes ajándék árát, meg amit ráköltöttél kaja, taníttatás stb...


Majd meghálálod úgy, hogy ha segítség kell nekik, anyagilag kisegíted őket, esetleg elviszed majd őket nyaralni, ha megengedheted magadnak. Illetve segítesz a ház tájékán stb


De ez nem így működik, hogy visszafizetsz mindent az utolsó forintig...

2011. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Előző igen is van szülő aki kifizetteti.
2011. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ó mamám, dettó mint a vőlegényem... Szintén falun nőtt fel, szintén tiszthelyettes (Szentendrére mész?), szintén testépítéssel foglalkozik.

"10km gyaloglás kardiónak meg se kottyan és felhúzod magad 15ször egyszerre."

Azért csak mellékesen megjegyzem hogy fogsz te a honvédségnél 100 kilométereket is gyalogolni, szakadó esőben, mínusz 20 fokban, úgy hogy 3 napja rohad a lábad a vizes bakancsban, és nemhogy csirkemellet, de főtt kaját se kapsz, a dolgodat meg a bokorban végezheted jobb esetben, rosszabb esetben meg úgy hogy közben a társaid (akiket két hete ismersz) körbebiztosítanak:):)

Egy jó tanácsot adnék neked, ha megfogadod meg, ha nem nem: kicsit vegyél vissza az arcodból. Nem vagy te akkora jani, mint hiszed. Nem sértésként mondom, tényleg jót akarok. Mert az ilyen "ki ha én nem" típusú pökhendi, nagyzolós gyerekeket kiközösítik a többiek a honvédségnél. És akkor b*szhatod. Mert ebben a cégben aki nem illeszkedik be, az mehet a grancba, hiába nyom ki fél mázsát is akár.


Amúgy nézz utána az "adonisz-komplexusnak", mert kicsit túlzásba viszed a testépítősdit. Értem én hogy "életforma" meg milyen jó érzés hogy dudorodik a bicó, dudorodik a nadrág is hogy milyen fasza gyerek vagy, de azért az már súlyos lenne ha tényleg valami illegális dologba keverednél hogy meg tudd venni a szaros fehérjeport. És itt hozzátenném hogy párom már kb 1 éve nem szed SEMMI ilyesmit, mégcsak napi fél kiló csirkemellet se tol be, mégis elég jó kondiba van. Amikor a dianabolt és társait nyomatta, akkor se nézett ki jobban...


Végül a kérdésedre válaszolva: sz*rd le apádat, pár hónap múlva a honvédség vendégszeretetét élvezheted, na ott aztán majd sportolhatsz orrvérzésig. Ha meg elvégezted a sulit, majd mehetsz lakni a laktanyába, tök ingyen van, csak a kaját kell fizetni, a maradék pénzből meg annyi tápkieget vehetsz, amennyit nem szégyellsz. Hidd el, van ám ott aranyélet (már ha a többiek kedvelnek) Ezt a cirka 3 hónapot már csak kibírod nem?

2011. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Felőlem mehet 100km is. Egyébként ezt "kit vesznek fel, ha engem nem"-et a toborzón mondták. (olyan eredménnyel, ami nekem van)

A párod meg nem tudom milyen lehet, de jó kondi az teljesen viszonylagos. Mondd meg neki, hogy nevezzen be a Brutal challange versenyre és ott megmutathatja milyen fa@sza kondiban van, lehet még össze is futok vele.

2011. jún. 8. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!