Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apámnak mi baja lehet velem?

Apámnak mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Szeptembertől tanulni fogok, ha minden jól megy jövő ilyenkor tiszthelyettes fokozatban leszek katona. A jogosítványt is csinálom, hétfőn vizsgázok, ha átmegyek megvan a jogsim. Eddig ezekkel nyaggatott, én mind a kettőt megcsináltam. (na jó, a jogsi hétfőn lesz meg, HA átmegyek)

Ma akartam menni edzeni (testépítés) és nem engedett. Mondja "annyi dolgod van". Mintha nem csinálnék semmit. Többször segítettem itthon fát pakolni stb, mikor kérdezem mi munka van, akkor mondja, hogy semmi.

Nem értem. Akkor mondja meg, hogy nem mehetsz edzeni, le vagy sz@rva és akkor tudomásul veszem. Komolyan, más örülne, hogyha sportolna a gyereke. Inkább igyak, drogozzak, mint ahogy egyre több fiatal? 19F vagyok.


2011. jún. 3. 22:20
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Én lépésről, lépésre szeretnék haladni.

Először legyen egzisztenciám, munkám. Család csak ezután jöhet, ha az első nem jön össze, akkor családot se fogok alapítani. Bár ez nem tartozik a témához, csak úgy leírtam.

2011. jún. 14. 20:59
 32/35 anonim ***** válasza:

06-14 16:27


Senki nem mondta hogy váltsd meg a világot. Hogy is tehetnéd ha magaddal sem vagy tisztában?!

Vegyél vissza az arcodból, és próbáld meg objektíven nézni a dolgokat! A dacos agresszív farokméregetéstől semmi nem fog megoldódni az életedben!

2011. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A farkát is méregette? hmm, ez nekem valahogy kimaradt, mikor olvastam a kommentjeit. Az arcos dolgot viszont én is aláírom, mert úgy igaz, ahogy van.


Kérdés kiírójának: van barátnőd egyébként? már bocs, hogy így személyeskedek, nem kötelező válaszolni.

2011. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

ma 10:42


Farokméregetés amikor valaki veri a mellét és versenyszerűen rákontráz a másikra átvitt értelemben persze. A csávó ugyanezt csinálta a faterjával és az ellenkező véleményűekkel is.

2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Úgy látom utolsó neked már nagyon f@sz kell.

Egyébként van valami sporteredményed vagy egyetemed, havi fél millás fizetésed, hogy ennyire kemény vagy?

2011. jún. 18. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!