Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apámnak mi baja lehet velem?

Apámnak mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Szeptembertől tanulni fogok, ha minden jól megy jövő ilyenkor tiszthelyettes fokozatban leszek katona. A jogosítványt is csinálom, hétfőn vizsgázok, ha átmegyek megvan a jogsim. Eddig ezekkel nyaggatott, én mind a kettőt megcsináltam. (na jó, a jogsi hétfőn lesz meg, HA átmegyek)

Ma akartam menni edzeni (testépítés) és nem engedett. Mondja "annyi dolgod van". Mintha nem csinálnék semmit. Többször segítettem itthon fát pakolni stb, mikor kérdezem mi munka van, akkor mondja, hogy semmi.

Nem értem. Akkor mondja meg, hogy nem mehetsz edzeni, le vagy sz@rva és akkor tudomásul veszem. Komolyan, más örülne, hogyha sportolna a gyereke. Inkább igyak, drogozzak, mint ahogy egyre több fiatal? 19F vagyok.


2011. jún. 3. 22:20
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"Értem én hogy "életforma" meg milyen jó érzés hogy dudorodik a bicó, dudorodik a nadrág is hogy milyen fasza gyerek vagy,"


Majd ha te leszel ott, mint én, akkor dirigálj!

Nem tudom mit sportolsz, de ebben a sportban a helyes étkezés nélkül SZ@RT nem ér az egész!

De a párod ritka jó kondiban van, mert neki nincs szüksége erre. Megírom Bunny-nak, kíváncsi vagyok mit ír erre.

2011. jún. 8. 16:32
 22/35 anonim válasza:
sztem nem veled van a gond, sőt biztos! apádnak belső problémái vannak, amiket nem mond el. pl: lehet olyan, hogy ő nem tudott vmit megvalósítani ilyesmi. és a fájdalmát inkább rajtad tölti ki. és ezért egyszer jó fej, egyszer köcsög. ne vedd ezt magadra! meg kell tanulni kivülről látni a helyzetet! ő ilyen is kész. azért én közben megjegyezném neki, hogy örülhetne néha neked, nézzen körbe.. én anyám detto ilyen, ha elkezd köcsögösködni, meg szoktam tőle kérdezni: anya mi bánt téged ennyire, hogy engem csesztetsz? fáj neked vmi? a múltat nem bírod elengedni? mivan? nem vagyok tökéletes, de rossz se vagyok. ezt szoktam neki mondani, és ekkor mindig észhez tér, látom, hogy elgondolkodik. lenyugszik.
2011. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

Apám is hasonló mitn a tiéd, a felszynt keveri a területtel...Sztem szharj a fejükre a pénzt ne add vissza aminől felneveltek mert ez olyan lenne mintha születésed óta te látnád el magad, ők csak tetőt adtak a fejed fölé.

Költözz el HA úgy érzed,mond meg a magadét ha úgy gondolod,de okosan csináld.

Ha fárasztani akar velemivel amiben látod hogy semmi logika nincs akkor szhard le.


Cselekedj úgy ahogy a Szíved diktál és Tedd úgy ahogyan az Eszed mondja.

UI: Apád miatt meg ne legyen lelkiismereti problémád.

2011. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

Bocs, a helyesírási hibák miatt, ú ja billentyűzet,+ gyorsan írtam


Előző.

2011. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

tegnap 16:32


Az eddigi válaszaidból lejön hogy túl nagy az arcod és túlértékeled magad, és azt amit csinálsz! Amíg nem erőltetsz magadra némi alázatot és szerénységet, addig apáddal sem fogsz jól kijönni!

2011. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Akkor nem jól tudsz értékelni utolsó.
2011. jún. 9. 19:29
 27/35 anonim ***** válasza:

06-09 19:29


Nem láttál be semmit sem. A válaszod még mindig csökönyösen elutasító, és meg vagy győződve a magad tökéletes teljességéről, pedig alázatnak híján állsz!

2011. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Figyelemre méltó dolog, hogy gondolsz a szüleidre! Azonban az a tény, hogy felneveltek és gondodat viselték, NEM ADÁSVÉTEL volt, hogy az utolsó fillérig vissza kelljen nekik fizetned. Átérzem a helyzetedet, az én apámnak sincs könnyű természete, de ők már nem nagyon változnak. Éppen ezért fontos, hogy TÖBB ALÁZATtal fordulj felé! És egyáltalán: elismerem, hogy mennyi mindent tettél eddig, de nem kell ezt úgy tekinteni, mintha megváltottad volna vele a világot. Látjuk: letettél már sok dolgot az asztalra. Ha az ilyen katonai dolgok érdekelnek, folytasd csak bátran, a kötekedőkkel meg igazán nem érdemes foglalkozni. De legyen benned kellő alázat, különben nem érsz vele semmit.

Kívánom, hogy édesapáddal rendeződjön a helyzet! Két vége van a gyertyának.


Legjobbakat!

2011. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem változtattam meg a világot, de 19 évesen hányan váltják meg a saját erejükből?
2011. jún. 14. 16:27
 30/35 anonim ***** válasza:
19 évesen a saját erejéből senki nem váltja meg a világot. A kor nem számít: nincs olyan ember, aki megváltja a világot.
2011. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!