Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Rémisztő hogy milyen rosszban vannak az emberek az édesapjukkal:(

Nekem apukám az egyik legfontosabb kincsem a világon. Érzem hogy szeret, annak ellenére hogy ő nem tud nekem megvenni mindent, még ha szeretne is. Anyám itthon ül, a gépezésen és a cigizésen kívül nem sok mindent csinál, beleértve a házimunkát is, természetesen munkát keresni luxus. Apa tartja el egyedül a családot, úgy hogy három melója van alig látom, főleg hogy Pesten járok suliba. Ennek ellenére naponta kétszer beszélünk telefonon, és nem tartom tehernek vagy cikinek. Mindent meg tudok vele beszélni.

Amikor kicsi voltam, volt hogy veszekedtek anyával, és akkor őt éreztem gonosznak, de azóta hogy mondjuk felnőttem (21 vagyok) már látom ha össze össze kapnak néha hogy elég kétoldalú volt a dolog.

Jobban is hasonlítok rá, mind kívülről, mind belülről, és apukámat tényleg mindenki szereti aki ismeri:) Kreszet oktat meg autóvezetést, és akárhány emberrel beszéltem mindenkitől azt hallottam vissza hogy milyen jó fej ember. Eszméletlenül büszke vagyok rá, és arra hogy az Ő lánya lehetek:)

2011. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Megfordítom: amikor az exnejem azt mondta; a lányunk úgy mellesleg megjegyezte: "én a régi apát szerettem", tudtam, hogy azonnal változtatnom kell, mert "rossz irányba tévedtem" ! Ugye értitek? Amúgy Papával/így hívja a család apukámat/mindig távolságtartó-felszines volt és most is az a kapcsolatunk- én mag leutánoztam...Dehát ezen lehet változtatni!
2011. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

Tényleg elborzasztó, hogy mennyien vannak nem kicsit rossz kapcsolatban az apjukkal v éppen semmilyen kapcsolatban..


A szüleim néhány éve elváltak, eleinte tényleg megrázott. Majd később egyre megszoktuk, apu átjött/átjön minden nap ha nem, másnaponként biztosan. Nem szoktunk nagyokat lelkizni, nincsenek nagy ölelések ahogy anyuval is ilyen visszafogott.. mégis a két legjobb szülőnek tartom őket. Apu még annak ellenére h elváltak anyuval nagyon jóban vannak, elmegyünk együtt nyaralni minden nyáron.. Mindig segítőkész. Ritkán mondjuk ki egymásnak az érzelmeket, de ha mégis akkor nagyon örülök neki. :)

15/l

2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Alexosz válasza:
szar,de nem mindig csak amikor be van b*szva
2011. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
szinte semmi közös emlékünk. alkoholista lett, mire emlékeim lehettek volna vele. azóta se beszélünk csak amit muszáj, szerencsére elváltak a piálása miatt anyuval, és így csak néha kell látnom az öreget.
2011. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Apum kicsit bolond, de én így szeretem.Apa nélkül nem tudnám elképzelni az életemet!

Hihetetlen, de olyan mint egy nagy gyerek, együtt viccelődünk, hülyülünk, olyan mintha egy barátom lenne.

Persze szoktunk veszekedni, néha elég durván, de utánna mindig kibékülünk.

Szeretem az apukámat!

2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!