Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Mindig is sokat veszekedtünk, mára odáig fajult a dolog, hogy csak köszönünk egymásnak, rosszabb esetbe veszekedünk. Nem tudok vele miről beszélgetni.
2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon jó,összenézünk és tudja, mit gondolok, hogy érzek,én is egy pillantásából mindig tudtam, hogy helyesli e amit teszek vagy sem.Imádom őt!

27L

2011. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Dettó
2011. aug. 1. 19:55
 14/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:54

Mármint erre dettó sajnos (:

2011. aug. 1. 19:55
 15/46 anonim ***** válasza:
nekem nulla a kapcsolatom vele,nem kíváncsi rám,látni sem akar,nem segít semmiben,én megkerestem,látni sem akar...ez apa???egy nagy szar..
2011. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
rémes. egy alkoholista. 8éves voltam mikor szétköltöztünk, anyumhoz kerültem, de ő továbbra is zaklalott minket, felakarta gyújtani a házunkat, leszerelte a villanyórát, késsel kivágta a ház ablakán a szitát, megakart ölni meg ilyenek. miután többször feljelentettük lecsillapodott. gyerektartást nem fizetett soha. évente egyszer kiszúrta a szemem 10.000 ft-al, de volt,hogy még annyit sem.
2011. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Katasztrófa. Mi tartjuk el az öcsémmel, mert különben már csöves lenne. Nem ad pénzt semmibe, piára, cigire költi a fizetését, tőlünk is állandóan pénzt kunyerál. Többször lopott tőlünk már kisebb összegeket, el kell dugni előle minden értéket...
2011. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
Az én "apám" meggondolta magát mikor anyu 3 hónapos terhes volt és ott hagyta nem túl jó anyagi helyzetben, nem is nagyon érdekelt apám, aztán mikor 16 lettem megkeresett a húgom(aki apám későbbi kapcsolatából született) vele nagyaon jó azóta is a kapcsolatom és miatta beszéltem néha apámmal is, de egy idióta önző egyfolytában ünnepelteti magát, okoskodik, lenéz mindenkit és egyfolytában lekezelő volt, többször próbálta beadni nekem hogy anyu összevissza hazudozik nekem mindenről és ő a jó. Aztán én elküldtem a fenébe és közöltem vele hogy eddig se hiányzott ezután se fog :)
2011. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Elváltak a szüleim, apa külön él tőlünk, de nagyon jó a kapcsolatunk! Igaz, kicsit felszínes, nem tud rólam olyan belsőséges dolgokat, mint mondjuk a barátaim, dehát sokmindent anyukám se tud, pedig vele együtt élek. Én leginkább azt szeretem apukámban, hogy tiszta olyan, mint én, kívül-belül! :D


20/L

2011. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Elégjó,bár lehetne jobb is.Elég szétszort és ez itt-ott zavaró.
2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!