Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őt,mindent megkapok tőle, amit csak akarok...

Szoktunk viccelődni,nevetgélni,beszélgetni stb...egyébként anyával is jó a kapcsolatom. Szerencsére elég modern felfogásúak mindketten.

17/L

2011. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
20 éve nem láttam, nem magyar. Néha írok neki levelet, hogy mi van velem, néha ő is visszaír.
2011. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem különösebben. Egy házban élünk, de olyan mintha egy idegen lenne. De nem csak nekem, mindenkinek a családban. Bár szerintem ezt én nem tudom egyedül elfogadni, és mi is kb csak köszönünk egymásnak, meg néha ő ad pénzt és ennyi. Nem is ismer már engem...
2011. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Felszínes. Mióta szeretőt tart, nem tudok ugyanúgy nézni rá.
2011. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Doruss ***** válasza:

19:54-eshez hasonló a dolog nálunk is.

Igazság szerint nem valami jó a kapcsolatunk. Sokszor csinál dolgokat, amik nagyon rosszul esnek, bár ezt nem veszi észre. Pl. pár napja jöttem haza egy táborból, odamegyek, megölelem, erre ő nem ölel vissza. Sokszor veszekszik, elmondok neki valamit, elkezd velem veszekedni, kiabálni, aztán azt mondja, hogy velem nem lehet beszélni, mert ordítok, ha hozzám szól. Sokszor beleköt abba, hogy mit csinálok, mit veszek fel, satöbbi...

Ahogy növök fel, egyre csak rosszabb. Kiskoromban sokkal jobb volt. Akkor még éreztem, hogy szeret. Tudom, hogy sokszor féltésből mond sok mindent, mert neki én még kislány vagyok, de azért belátja, hogy kezdek elszakadni a szülők véleményétől, irányításától, és ez nem tetszik neki. Bár belátja, hogy a körülöttem lévők sokkal rosszabbak, mint én (a volt oszt.társaim például piálós, pasizós kis k*vák voltak, akik le se szarták a jegyeiket) ő azért még mindig azt szeretné, ha kislány lennék. És ez a gyökere annak, hogy mindig veszekszünk. Meg persze az, hogy alapból elég mogorva.

Különben szeretem nagyon, csak talán jobban kijönnénk, ha nem egy házban élnénk...

16/L

2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 habibi ***** válasza:

mindig rosszabb, most már borzalmas, igaz, hogy mi olykor beszélgetünk, de teljesen üres dolgokról, kimaradt az életemből, kiskoromban este hazajött, mikor én már aludtam, és reggel akkor ment el , mikor még fel sem ébredtem. Sohasem törődött velem úgy mint a gyerekével, inkább úgy mint egy baráttal, én nem kaptam meg tőle azt a szeretet amit a testvérem.sohasem sincs itthon, még akkor sem, mikor szabadnapos, pedig kétnaponta szabadnapja van... Jó ember, nagy a szíve, kedves, nagylelkű és tisztelem is,és biztosan nagyon jó férj, de apának csapnivaló.

19/L

2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Köszönünk egymásnak, néha elvisz valahova kocsival, hogyha kell, néha ad pénzt, de szerintem már 6-7 éve nem beszélgettünk 3-4 szónál többet. Elég sokat iszik, de nem tartja ezt problémának. Nincs rossz állása, sőt, ezért is elég ciki hogy ennyit van a kocsmában. A pénzzel egyáltalán nem tud bánni, állandóan pénzt ad a cigányoknak, ha kérnek tőle. Itthon meg megy, hogy nincs pénz egy csomó dologra. Nem élünk sz.rul, de azért elég sz.r érzés, hogy lehetne sokkal jobb is minden, ha a családjára költené azt a pénzt. Többször is úgy volt hogy elválnak, de aztán mindig kibékültek. Aztán kezdődik minden elölről, iszik, leégeti magát és a családot, elszórja a pénzt... Verni nem ver senkit szerencsére. Sokszor azt kívánom bárcsak elválnának és külön élnénk, mindenkinek könnyebb lenne, de főleg anyának.
2011. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
20:28-as vagyok, az lemaradt, hogy 17/F
2011. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

semmilyen. lelépett, mikor megszülettem. ezzel talán nincs is baj, másba lett szerelmes, nem akart hazug kapcsolatban élni.

az, hogy mit tett anyámmal, az egy dolog. azért sem veregettem hátba...


de az, hogy soha életében nem törődött velem, sosem mondta, vagy éreztette volna, hogy ő az apám, sosem mondta, h szeret.

na, ez murvára hiányzott, de most már mind1, felnőttem.

biológiailag van apám, érzelmileg meg nincs.

és a legfosabb, hogy erre 18 évesen döbbentem rá, mikor láttam, h a legjobb barátnőmet mennyire szereti és félti az apukája.

2011. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Köszönni szokott a TV elől, amikor hazajövök. Ennyi.
2011. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!