Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
54%
Én is szoktam itthon pucérkodni. De szolidabban mint te. Általában felveszek egy bugyit, és egy melltartót, ha járkálni kell. Itthon vagyok, azt csinálok amit akarok, szép lenne, ha még itt is megmondanák, hogy miben legyek. Anyám, sógornőm, barátnőim előtt teljesen nyugodtan meztelenkedem, bár a fiú nem előtt nem. Nem akarok én sem kellemetlen helyzetbe kerülni, és őket sem akarom abba hozni. Engem sosem tanítottak a szüleim szégyenlősködésre. Mert mindenkinek ugyan olyan van! Semmi különbség! És közülünk már mindenki látott ilyet!(De nyilván, hogy nagymama, kisgyerek előtt nem...) És itt láttam írta valaki, hogy "Szemérmetlen" az aki ezt teszi. Én nem tartom ezt szemérmetlen dolognak. Ők a családom és fontos barátim, az lenne a beteg dolog, ha ez zavarba hozna valamelyikünket!
2012. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül élek, a nyári kánikulák ideján sokat pucérkodtam itthon (panel), úgysem látta senki a macskámon kívül, őt meg ez hidegen hagyta.
2012. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
88%
Max törcsiben, ha éppen fürödtem ...
2012. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim válasza:
86%
Én nagyon szívesen kipróbálnám a naturista életvitelt, persze csak korlátozva. Vagyis csak ha a Párommal vagyok kettesben vagy egyedül... Anyámékkal élve kizárt. A nudista strandra gondoltam már, de a Párom nem akar hallani róla... :S
2012. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
91%

Azért picit hibázik ott a logika, hogy lányok előtt nem, mert nem vagy szégyellős, de fiúk előtt igen. Akkor mégis szégyellős vagy, nem? És a lányoknak mind "olyanjuk" van, de a fiúk meg már láttak "olyat".

És egy leszbi lány vagy egy meleg fiú előtt mersz pucér lenni?

2012. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
88%
mi nem szoktunk pucérkodni. A férjem viszont nem csinál gondod fürdés után pár perc van lefekvésig, arra már nem strapálja magát illetve meztelenül is alszik. Én viszont abszolút nem, de csak azért, mert nem szép a testem. Ezért.
2012. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
61%
otthon nem zavar, ha meglátnak, párszor ki voltam akadva és mérgemben nem öltöztem fel...kínos így utólag, de evvan
2012. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
74%
Itthon biztos hogy nem öltözök fel. Ahogy hazaérek, egyből ledobok mindent, hogy ne szorítsanak a ruhák. Ez olyan nagy megkönnyebbülés nekem, hiszen nyár van és rohadt meleg. Mért kéne ruhákban kínlódnom? Civilizáció, én nem szeretem :D
2012. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
62%
Szoktam meztelenül lenni, nem vagyok szégyellős, a szüleim előtt sem tabu ez a dolog, természetesen direkt nem pucérkodunk, de ha épp jövök ki a fürdőből, amíg meg nem száradok, meztelen vagyok. Nálunk ez normélis.
2012. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk sem a nevelőapán sem az anyám nem szégyellősködtek. Így mi gyerekek sem a nővéremmel. Ez a mai napig megvan, 34 éves vagyok és ha egy évben 2x-3x anyámnál tusolok akkor is meztelenül flangálok a szobák között.

A nejemmel élek és itthon 90%ban meztelen vagyok. Ha este locsolok a kertben akkor kimegyek egyszál papucsban és odébrakom a szórófejet , igaz hogy teljesen sötét van az udvarban, de ha a leskelődne valaki akkor megláthatna. Inkább csak azért aggódom és kapok fel egy gatyót ha csöngetnek, hogy aki meglát az szemérmes és okozok gondot neki. Magamat nem takargatom.

Nyilvános tusolókban,strandon sem a fal felé fordulva gatyában tusolok..

2012. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!