Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
50%

Amikor pici voltam, emlékszem anyu sose vett fel nyáron otthon ruhát a lakásban. Én sem láttam értelmét, hogy miért kínozza magát a 40 fokban, csak azért hogy ne lássuk a testét. Nem tartotta cikinek, és így már felnőttként én sem. Legalább a gyerekben nem lesz annyi kérdés, hogy hova fog fejlődni a teste. Később a kollégiumban 4-en voltunk lányok egy szobában, nem szégyelltük egymás előtt a testünket, úgyis b voltunk zárva egy szobába, nem lehetett 4 lány 3 emberre egyszerre tekintettel. Most a párommal élek, és abszolut nem zavarja ha nincsen rajtam a nagy melegekben egy ruhadarab sem, nem is követeli meg hogy öltözzek fel. Minek? :)

23 L

2012. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
90%

Szeretek a saját otthonunkban mezítelennek lenni, amíg az időjárás engedi. Tavasztól őszig éjjel is meztelenül alszom.

A férjem nem pucérkodik, de elfogadja, hogy én így érzem jól magamat. Mióta nagyobbak a gyerekek, előttük nem pucérkodom, max. kánikulában bugyiban vagyok otthon.


Rokonok és vendégek előtt tisztességes ruha van rajtam természetesen, lánykoromban sosem pucérkodtam a szüleim és tesóm előtt.

A gimis kollégiumban közös fürdőszobák voltak, természetes volt a mezítelenség. Az egyetemi kollégiumban volt a szobához fürdőszoba, egymás előtt nem pucérkodtunk a szobatársaimmal, és most sem vetkőznék a barátnőim előtt. Ezt a hóbortot csak a férjem tudja, mint írtam.

2012. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
47%
Szégyellem a kis pocakom ezért vagy behúzott hassal vetkőzök le vagy sehogy.Nem szeretem ha nézik.
2012. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
71%
Anyumat láttam mostanában is,apumat kiskoromban,anyum is szokott látni ha épp fürdök és kell valami a fürdőszobából vagy én kérem meg,hogy hozzon már bugyit,mert elfelejtettem :D Barátból csak a legjobb barátnőm látott,de bugyi volt rajtam,5 éve vagyunk legjobb barátnők és kirándulni voltunk és a kocsiba vettem át a melltartót és együtt öltöztünk át,de otthon nem szoktam meztelenül mászkálni,szüleim se,így neveltek.
2012. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
86%
Ez nálad perverzió, hogy állandóan kiemeled ezt a kérdést?
2012. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Szemérmes ember vagyok (gyk: de nem prűd!), nem szeretem, sőt kifejezetten zavar.


Ha te volnál a lakótársan, nem mászkálnál egy szál szőrben előttem, az biztos. Vannak határok, amelyek áthágása mások számára sértő vagy zavaró - erre még soha nem gondoltál, sem a másik ember érzelmeire, akaratára? Mindig csak magadra?

2012. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel bújjon össze a család egy kiadós gruppen erejéig! :D
2012. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
54%
Nyáron éjszaka meztelenül alszok, de mindig csukott ajtó mellett, a lakótársam nem szokott így látni (külön szobám van). Ha a páromnál vagyok, nála mindig meztelenül alszunk, ha kettesben vagyunk a lakásban, akkor úgyis mászkálunk.
2012. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk anyának az a szokása, hogy amikor fürdik, még ott a fürdőszobában megtörölközik, utána pucéran járkál a lakásban.

Néha nővérem is ezt csinálja.

Én sosem vagyok meztelen a családom előtt. Az már más kérdés, hogy télen-nyáron is csak egy szál bugyiban alszok, mert nekem úgy kényelmes és ha benyitnának a szobámba, gondolom meglátnák. Bár az már nem az én hibám, nem kérem őket, hogy jöjjenek be.

Hallod...azért az elég gáz, hogy a lakótársad előtt is meztelenkedsz...értem, hogy együtt laktok, meg minden, de mégis csak egy 'idegen', ez most olyan, mintha a szomszédnak mutogatnád a himbilimbidet...fúj.:S

15l

2012. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim válasza:
28%
Nem értem a sok negatív kritikát, ez egy teljesen érthető kérdés volt Janitól, hogy ki-hogyan-merre-mikor..stb. Az hogy valaki otthon egy szál @-ba éli az életét, nem kell gusztustalannak tartani. Lehet hogy tisztám és egészségesebb emberről van szó. (értsd naturisták) mint az aki ruhában él. Ugyanis -gondolom- senki nem akar pucéran a koszban ülni. Ezenkívül, ha egy család így éli az életét a négy fal között, kicsi az esélye, hogy ott szexuális töltés jöjjön létre, ugyanis apuka-anyuka a lányukat-fiúkat 0. napos korától látja meztelenül, én nem egyik napról a másikra kifejlett testtel, hogy az izgalmas legyen. Az aki ezt perverziónak tarja, vélhetően önmagából indul ki. Bizonyára Jani sem egy 15 éves fiatal lányka mellett főzi a kávét egy szál... semmiben.
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!