Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
és a párod is előtted, gondolom
2016. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
Igen. De a kisfiam előtt viszont soha.
2016. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
meztelenül?
2016. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
78%
A kisfiam előtt soha nem vagyunk meztelenek. Ő még csak 8 éves, azért neki nem kell ilyeneket látnia. Főleg nem a szüleit.
2016. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
egyetértek, az már nem volna önkielégítés, valóban
2016. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 bajuszos válasza:
59%
Nyáron mindig meztelenül alszom és a lakásban és a kertben is általában így vagyok. Nincs annál kellemesebb, mint pucéran kifeküdni a napra, a kerti medencében úszkálni, vagy a kertet locsolva közben magadat is lespriccelni! Az utca felől falamellás kerítés takar, de nem egyszer összefutottam a szomszédasszonnyal, aki pont akkor jön ki öntözni, vagy néz ki az ablakon, mikor én meztelen vagyok a kertben, vagy nyit rám a terasz felől, ha ruha nélkül vagyok a lakásban. Aztán szóvá teszi, hogy őt zavarja - szerintem ez az alibi, mert nincs párja, elvált - és mégis leskelődik. Feléje nincs kerítés, de mondta is, hogy ne tegyek. Ezért a sógornőm (feleségem nővére) gyakran felajánlja, hogy nála nyugodtan kifekhetek a kertben pucéran, oda nem látni be. Meg is teszem. A meztelenkedésem úgy kezdődött, hogy még fiatal koromban mindig este jártunk a Balatonon fürödni, természetesen fürdőruha nélkül. Így nagyon kellemes úszni, amint a tested legérzékenyebb részeit is simogatja a víz. Most már este is tele van mulatozókkal és gyerekekkel a strand, így nem lehet. Itthon nem sok nudista strand van, ezért csak Horvátországban tudom inkább élvezni a természetes életmódot. A szaunázást is nagyon szeretem, egészséges is, ezért gyakran járok oda, természetesen csak ruha nélkül. Többször csatlakozott hozzánk ismerős pár vagy a családból valaki. Első pár perc érdekes, mikor meglátod, hogy a másik hogy néz ki, ahogy még nem láttad, aztán már természetessé válik. Így az öcsém feleségével, a menyemmel, barátokkal, azok feleségeivel is "megismerkedtem" más formában. Szerintem ebben nincs semmi kivetni való. Inkább a túlzott szemérmesség a beteges, nem a természetes mivoltod vállalása. A szauna egyébként egy jó módszer, hogy a gátlásaidat levetkőzd. Ha túlesel az első egy-két eseten, már eszedbe sem jut, hogy arra figyelj, milyen a másiknak a micsodája. Ajánlom, hogy menjetek el együtt a családban, baráti körben, szomszédokkal szaunázni és megoldódik a probléma! Már hívtam a szomszédasszonyt is, mert van itthon is szaunám, de a feleségem távollétében nem jön át, ha itthon van, akkor meg ő nem akarja, hogy átjöjjön.
2017. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
59%

sokat vagyunk itthon meztelenek nem okoz gondot ha látjuk egymást

20 f

2017. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim válasza:
59%

Nincs ebben semmi abnormális. Bár én csak családtagok előtt szoktam meztelenül mutatkozni, családon belül ez nem téma, viszont a kertbe nem merek kimenni meztelenül mert a szomszédban fiúk laknak, nem akarnám, hogy kukkoljanak.

Lakásban meztelenül mászkálni is teljesen alap. Meztelenül aludni is nagyon kellemes, bár télen azért elkel a ruha is, akkor nem tudok úgy aludni.

De szerintem a meztelenség tökre természetes állapot,a naturisták is ezt nyomják és náluk például annyira szexuálistöltet mentes az egész, hogy idegen nőkre alapól nem is áll fel a pasiknak, nem arról szól a meztelenkedés, hogy most akkor dugjunk, ehhez a szinthez fel kell nőni, mármint hogy ne a szex jusson eszébe valakinek a meztelenségről. N/32

2018. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
0%
Megint kiemelted?! A qrv@ @nyád@t
2019. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Itthon egy szál faśzban vagyok mindig.
2019. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!