Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

Én a családtagjaim előtt nem mutatkozok meztelenül.

Viszont haverok előtt, öltözőben, uszodai tusolóban, vagy bárhol, bárki előtt simán vagyok meztelen.

22/f

2021. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
soha nem jelentet gondot.44N
2023. máj. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!