Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim válasza:
9%
DE BETEG VAGY TESÓXDD
2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim válasza:
28%

Sziia:)

Én 18 leszek jövőhónapban,de mindig meztelenül vagyok itthon szinte így napozom így csinálom a dolgom,a családomat nem zavarja,csak anyám annyit jegyzett meg h minek borotválom a puncim úgy nézek ki mint egy kislány,meg h őket aztán nem zavarja.14 éves korom óta meztelenkedem.És egy kicsit izgató is:$

2013. júl. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
48%
és pucsitani is szoktál pucéran mások elött?
2013. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
45%

Én szüleim előtt nem pucérkodom. Itthon, a saját lakásomban ahol a párommal élek viszont mindig pucéron vagyok. Itthon sosem viselek ruhát. Télen is felfűtöm a lakást, hogy pucéron lehessek. Borzasztóan kényelmetlennek tartom a ruhát.


Ha hideg van, és pólót kell húzni, boxert akkor sem veszek fel, mert kényelmetlen, és nagyon felmelegíti a golyóimat. Főzés közben pedig kötényt kötök magamra, hogy ne égesse meg a kávé a farkamat, ahogy egy hozzászóló mondta. A párom nem pucérkodik soha. De nekem teljesen természetes, a saját lakásomban semmi pénzért nem öltöznék fel. Ha valakinek nem tetszik, akkor nem kell nézni, illetve nem kell idejönni. Persze ha vendégek vannak nálunk, akkor azért felveszek valamit, de pl aludni mindig csak pucéron, mindegy hogy milyen vendégek vannak. Egyébként anyáméknál is csak meztelenül alszom.

2013. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi idiótát!!


A higiéniáról meg még nem is hallottatok?

Szerintetek miért kell fehérneműt cserélni naponta?!

Az a sok "színezék" amiket szoktatok látni a bugyitokban, az mind arra kerül, ahová leteszitek éppen a jejhajotokat.


Persze olyan jól mutat a kanapén egy kis hüvelygombás fehérfolyás, a sárga pisifolt és a sz@ rcsíkok között!!


Tudjátok a reklámból, hogy 4-ből három nőnek, már volt hüvelygombája...

2013. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
55%
Én is pucéran főzők. A bablevest a farkammal keverem meg. Nőmnek mondom: egyhelyre megy, nem mindegy?, nekem meg úgyis a testem része ami kijön belőle.
2013. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szoktam. Nálunk ilyet senki nem csinál a családban.


Fura, hogy ruha nélkül így érzed jól magad. Nem a dánoktól vetted át ezt véletlenül? :D Ők szoktak a házukban meztelenül mászkálni. Valaki mesélte, hogy kint élt 4 évig Dániában; nincsenek függönyök a lakásban, így láthatta a helyes pasikat meztelenül xD

2014. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
82%

Én nem szoktam meztelenkedni, a szüleim sem. Pároméknál viszont totál más a helyzet, ők simán pucérkodnak. :D

Egyébként nem azért nem meztelenkedek, mert szégyellős vagyok, hanem mert így alakult ki.

2014. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Bea129 válasza:
Hát nem tudom, hogy kinél hogy normális, de én pl. miután fürödtem és hajat mostam bugyiban szoktam hajat szárítani, de olyankor senki sem jön már be a szobámba. Vagy a múltkor az uncsimnál aludtam és ő is ugyan így szokta, szóval igazából nem zavartuk egymást, és olyankor max a nagynéném jön be a szobájába. De mondjuk totál pucéran én nem járkálnék a lakásban a lakótársam vagy a többi családtagom előtt. (még ők előttük sem) Természetesen ez egyes emberek vagy éppen egyes országok emberei szerint ez teljesen normális az azonos neműeknél. Pl. a japánok a meleg vizes fürdőkben meztelenül áztatják magukat, de eszükbe sem jutna úgy járkálni a lakásban nem hogy még kimenni az udvarra (nekem sem) és az ellentétes neműekkel szemben pedig eléggé szégyenlősek.
2014. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes amikor egy ember mezítelenül van. Nem számít szatírnak. Ha valakinek ez kényelmes akkor legyen úgy, embere válogatja. Viszont ha valakit zavar a környezetedből akkor nem illik előtte ily módon megjelenni. Ha valaki pedig nagyon takargatja magát idő múlva annyira szégyenlős lesz, hogy pl. nem mer elmenni egy teljes körű orvosi vizsgálatra mert nem lesz képes vagy hajlandó a doki előtt levetkőzni.

Nekem a személyes véleményem az, hogyha valaki nagyon takargatja magát és még a saját családja előtt is szégyenlős akkor nem elégedett a testével. Egyébként nálunk nem szokás pucéran szaladgálni a lakásban, de én néha a saját szobámban szoktam gatya nélkül lenni, olyankor előre szólok. Azért a konyhában vigyázz a kávéra, nehogy rád boruljon mert utána azt hiszem, hogy gondok lesznek :D

2014. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!