Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktam mert kiskoromban figyelgették a hímtagomat és ez utólag jobban bosszant mint anno.Alapból szégyenlós vagyok egyébként,amiért van egy kis hasam strandra sem mentem idén,csak a Dunában úsztam ahol nem láttak sokan.Átlagos külsejű vagyok de van egy kis kappanhájam amit szégyellenék a nyilvánosság elé tárni.
2012. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
67%
Igaz amellett izom is van rajtam.
2012. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
97%
Én szégyenlős vagyok, szóval még fehérneműbe se mászkálok mások előtt. Kiskoromban a szüleim és a tesóm mindig mászkáltak pucéron, de nagyon zavart, egy gatyától senki nem fog megsülni 40 fokban se. Bár mindig ruhába voltam, de épp eleget csaptak rá a fenekemre, vagy jegyezték meg mindhárman serdülő koromban hogy "JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ nő a melle nééézmár!" és ezt néha nevetve modták, én meg olyan kínosan éreztem magam hogy volt időszak amíg melltartóban aludtam mert úgy nem piszkáltak, hiába mondtam nekik hogy rettenetesen zavar, amíg nem csináltam azt hogy napokig hozzájuk se szóltam addig nem vették komolyan. Mostmár csak anyával élek együtt, őt nem érdekli, nem piszkál bármibe is vagyok, de még most sem mászkálok ruha nélkül. Persze ha épp van kapcsolatom akkor ez alól a barátom kivétel :)
2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
92%

Amióta az eszemet tudom, mindig szégyenlős voltam, a családom pedig abszolút nem. Anyum, apum, öcsém, még a nagymamám is simán járkálnak a lakásban meztelenül, igaz, annyira nem szokás, csak mondjuk fürdésnél látom őket néha, de engem zavar.

Én még félmeztelenül sem szívesen állok mások elé, a strandon is zavar, hogy mások látnak, de utána megfeledkezem róla.

Nem igazán tudom, miért alakulhatott ki ez így, de elég rossz. :D Az első szexnél is voltak kellemetlenségek...

17/F

2012. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim válasza:
35%
Mi nem szoktunk. Anyu vagy a húgaim előtt szoktam pucér lenni. A bátyám meg apukám előtt. Nálunk jegyesség előtt nem szokás a pucérság. 16/lány
2012. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2012. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha a kérdező albitársa egy nagydarab szőröshátú pacák lenne és emberünk a reggeli kávéfőzéskor leejtené a kanalat a konyhában :P :D :))))
2013. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
90%

Mi a fenének kiabálsz folyton? Minden mondatod végén ott ordít egy felkiáltójel. Nyílván nálad a meztelenség is ezt jelenti: önmagad kicsinységének túlkompenzálása. A lakótársaidat rendszeresen meg is d.god? Tudod, hogy a mmeztenség - a ha a másikat zavarja - már szexuális zaklatásnak számít? (lelki terror)


És a kérdésre a válaszom: nem. Én nem szoktam, nem is bírom, ha valaki meztelenkedik.

2013. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
Nővérem és anyukám szokott fehérneműben mászkálni, meg apukám egy szál rövid gatyában, én nem.
2013. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
34%

Apukám minden este meztelenül mászkál, miután megfürdött. Én már megszoktam, de ha áthívok vkit, hogy aludjon nálunk, mindig félek, mit szól hozzá. A koliban a szobatársaimmal szoktunk meztelenül aludni, párnacsatázni. :)

20/L

2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!