Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szoktatok meztelenül...

Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát családtag előtti szégyenlősség? Náltok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Jani vagyok 28 éves srác BP-en lakom! én is szoktam otton is ( ha otthon vagyok látogatóba ) pucéran úgy lenni a mai napig is, sőt elég gyakran és nem zavar ha a bármit meglát akárki ,! A lány lakótársam akivel egy albiba lakok is szokott úgy látni! Szeretek meztelenül aludni reggel úgy fözni kávét, és hétvégén, ellelnni úgy meztelen a lakásban vagy néha kimegyek az udvarra!


Nálatok hogy van ez?



2012. szept. 8. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
95%

"max. egy bugyi volt rajtam, de az, hogy abban főzzem a kávét"


Szerintem lényegesen jobb a kotyogóban a kávét főzni, mint egy bugyiban...

2014. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim válasza:

Én egyedül élek, szeretek meztelenül lenni. A szüleim előtt még fehérneműben sem mászkáltam sosem, és ők sem előttem. Barátok előtt nem vagyok szégyenlős meztelenül sem, legyen fiú vagy lány, de nem mutogatom magam szándékosan... :)


23L

2015. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
59%
Csak lakótársammal (lány és én is) félmeztelenül ha nagyon meleg van. Otthon csak a szobámban. Kaját kávét felöltözve csinálok fejkendőbe, úgy higiénikus. Senki nem akar hajat/fanszőrt kajálni... rém undorító sztem.
2015. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:
Mi a családban állandóan meztelen vagyunk itthon. Sosem volt ebből probléma. Ha a szüleim vagy a párom szülei jönnek sem kapkodunk ruháért.Mielött a nejemmel összekerültem én a szüleim előtt is mindig meztelenkedtem. Én 38,nejem 36,lányom 16,fiam 14.
2015. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim válasza:
Az én családom egész nap pucéron flangál a lakásban még néha gruppenezünk is nyararalni pedig nudista strandra járunk
2015. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
63%

még ennyi pucér családot mint itt a gyk...n :D


wc-zés után legalább megmosakodtok..? vagy úgy ültök le mindenhova...?


kutyák:D

2016. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
76%

"Mi nem szoktunk. Anyu vagy a húgaim előtt szoktam pucér lenni. A bátyám meg apukám előtt. Nálunk jegyesség előtt nem szokás a pucérság."


Ez visz mindent. Családi szokás, belekeveri a jegyességet.


Úgy hangzik, mintha a bátyjával kötne jegyességet.

2016. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
0%
hát ha valakinek szép a teste, miért ne lehetne meztelen, én maszturbálásnak tartom a meztelenkedést, önkielégítésnek
2016. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
73%
rajtunk otthon hat réteg ruha van télen, nyáron minden roló lehúzva már egy jó ideje, akkor is minimum egy kis kardigán, ha kánikula van, van, hogy jégeralsót is húzunk
2016. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
58%
Én csak a párom előtt. De előtte szívesen :) 27 L
2016. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!